Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszelyeztetett terhesseg...

Veszelyeztetett terhesseg alatt sok fekves?

Figyelt kérdés

Szigoru fekvesre lettem utasitva, es az erdekelne tulajdonkeppen ,hogy a sok fekvestol hogyan fog kitagulni a medence annyira hogy megbirjam szulni a babat?

Igaz,hogy a 4. Gyerek lesz de gondolom azert ilyenkor is szukseges ha tagul a medence.

Vagy ugyanugy bir tagulni?

Nem nehezedik ra annyi suly, en ebbol gondolom hogy nem bir majd annyira szetmenni a csont. Vagy ez bolondsag??


ápr. 28. 11:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Inkább amiatt problémás a sok fekvés, hogy legyengülsz, márpedig a szülésnél meg kéne erő.

Én 29. héttől feküdtem. Nem igen volt állóképességem. Főleg szülés után éreztem magam gyengének.

ápr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%

Mondjuk szuper lenne, ha a magyar szülészeti ellátás nem ott tartana, hogy a fenyegető koraszülés teráőiája az ágynyugalom, mikor már ezernyi tanulmány bebizonyította, hogy az ágynyugalom NEM csökkenti a koraszülés kockázatát, SŐT, kifejezetten káros, mert emeli a trombózisrizikót, csökkenti az izomtömeget, negatív hatással van a pszichés státuszra.

A fenyegető korszülés kezelésére vannak módok, amik valóban hatékonyan csökkentik a kockázatot, az egész napos ágyban fekvés azonban nem tartozik közéjük. Kár, hogy te olyan orvos(oka(t fogtál ki, akik még mindig a 30 évvel ezelőtti ajánlásokat ismerik csak.

34 hetesen egészen nyugodtan felkelhetsz az ágyból, mert nem emiatt lesz koraszülött a gyermeked, ha az lesz.

ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolso,pedig a nagy Pecsi klinika is fekteg. Van akinek megbaz agy laba alatt trgla is volt,visszafele fejjel lefele. Gondolhatod mennyit fekudt. Egezs nap kint maszkalt aztan idore szult. Haza akart menni,de nem engedtek,allandian rauszitottak a pszichologust,es lelki terror volt,h kis tulzassal gyilkos vagy, meg felelotlen,h veszelyezteted a gyereket ha felkelsz. Tv,wifi,legkondi nelkuli szobaban fekudni 10 hetet. Csak az tudja aki atelte. Sirtunk,mindenki. A 5 cm es matrac alatt szekrenyajto volt az agyracs. Nem hittem el,komolyan. A kajat ontottuk ki. Hetente volt merlegeles. Mindenki fogyott,amin jot kacarasztak a noverek,nem hazlalda,hotel szlogennel. Es nem lehet oket meggyozni,h kulfoldon mar nem fektetnek.
ápr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon gáz:D
ápr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
69%
Engem konkretan becsalt az orvosom,h csak beadja a tudoerlelot es fekhetek otthon, a vizsgaloban vartam az inj.t es bejott es kozolteh innen nem.mehetek haza,mert harantba van a baba es ha megindul meghal. Igy. Ott reszkettem a sirastol. Es ha nem fordul be szulesig ott maradok. Anyád. Addig forgolodtam a kenyelmetlen agyon,hogy mrgfordult az a szerencsetlen gyerek es hazaengedtek egy het mulva. A 100%extrem korababanak josolt gyereket a 41.heten ugy kellett kivenni. Ennyit errol.
ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!