Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Február 21re vagyok kiirva...

Február 21re vagyok kiirva most 33hetes vagyok de nagyon fáj a bordám az mittöl van? Néha nem birom annyira fáj és néha ahogy mozog fáj ezt se tudom mittöl van irjatok van mért agodnom. Milyen azok a fájások amikor szülni készülök mitt érzek és hol?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne aggódj, a bordád nem a szülési fájdalmaktól sajog. A babád még nem szált le a medencédbe és bizony a bordaívednél rugdos. Sőt, nekem a gyomorégésem is a bordámnál jelentkezett először. Olyan volt, mintha a bordám kifúrta volna a gyomromat.

Szóval kitartás! Egyébként a vajúdás úgy kezdődik, mintha menstruációs görcseid lennének. Fáj a hátad a keresztcsontod felé, húz az alhasad és egy idő után a görcsök felveszik az ütemet: előbb 10 percenként, majd jönnek a híres 5 perces fájások...

De nekünk addig még van egy kis időnk! Én legalább 5 hetet kérek mostanában a babámtól!


Kíméletes rugdosást és szép szülést kívánok!


Üdvözlettel: egy 33 hetes 4 napos kismama

2009. jan. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

képzeld én is 21 re vagyok kiírva!!! :D


nagyon fent van már a baba, nyugodj meg. nekem a bordáimhoz felrúg. de mikor a gyomromnál van attól kész vagyok

de kibírom mert mindent megteszek érte. :)))))))


A szülési fájás az nem ott kezdődik a bordáknál. Feszíti magát a csöpség .

2009. jan. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia én egy héttel előrébb vagyok, nekem már mindenki mondja, hogy 1-2 hét és le száll a baba, akkor majd kapok újra levegőt, és a bordáimat sem fogja focilabdának nézni.
2009. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!