Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Én nem értem, hogy a nők...

Én nem értem, hogy a nők miért akarnak diétával fogyni?! Én fitnes edzőnek készülök és egészen más terveim vannak a fogyasztásra, mint a diéta. Írjatok bátran

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 12:01
 1/7 anonim válasza:
57%
derék-csípőből hogy adhatnék le maximális zabálási ingerekkel?:D
2009. júl. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Ha neked más terveid vannak a fogyásra, akkor csináld úgy. Ki állít meg benne? Mellesleg én diétával fogytam 25 kilót, mozgás nélkül. Semmi bajom nem lett és nem lettem plöttyedt se. Mindenki úgy csinálja ahogy jól esik neki. Azért mert neked mások a terveid, még nem kell a többi többezer fogyózó nőnek is úgy csinálnia mint neked.
2009. júl. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Te írjál bátran, milyen terveid vannak diéta nélkül?
2009. júl. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem diétával, akkor hogy?? Áruld már el! :D Baltával csapkodjuk le a hájat, vagy mi??? :DDDD
2009. júl. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Te fitnes edzőnek készülsz ebből akarsz élni..

Van aki 10-12 órát dolgozik mellette 2gyerek +még eddzen is!? Ne beszéljünk már butaságokat látszik, hogy fiatal pics@ vagy még. 19F

2009. júl. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a barátom 160 kilo volt most már csak 120- kijártam vele mozogni és csak az éttrendjéb nyultunk bele picit ha valaki diétázik kell mozogni is mert ha diétázol csak a kaloria bevitel lez kisebb-nem azt jelenti hogy fogy is tole- diéta mellett is kéne mozogni-de mindenkinél máshogy mukodik a dolog
2010. febr. 24. 14:07
 7/7 A kérdező kommentje:
az kedves utloso válaszolonak- latszik hogy nem pezseg benned az iteligencia mar bocs
2010. febr. 24. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!