Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiús anyukák! Mennyire hánytat...

Fiús anyukák! Mennyire hánytatok a terhessŕg alatt?

Figyelt kérdés

Most vagyok a 17. hétben és nagyon sokat hányok. Anyukám azt mondta, hogy általában azok hánynak sokat, akik lányt várnak.

Mivel mi még nem tudjuk a baba nemét, így nem tudom, mennyire lehet igaz ez az állítás.


Akik fiúval voltak terhesek: Mennyire gyakran hánytatok?



máj. 13. 10:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
A hormonok miatt hanysz. Nekem fiam lett. 18hetig vegig hanytam. Semmi koze a baba nemehez. Allitolag a hcg es a progeszteron meg a tobbi hormon miatt borul fel ennyire a szervezet
máj. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Truest ***** válasza:
100%

2 lányom van, nem hánytam a terhességek alatt. Kívánni viszont teljesen mást kívántam velük.

Az UH-on egyértelműen látszott a nemük.

máj. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb. minden tünetem lányra utalt a népi hiedelmek alapján (pattanások mindenhol, baba szívverése magasabb, preferált ételek, kínai naptár, stb.) mégis fiú :D szóval kár ezekre ránézni is.


Hányni amúgy 3-4x hánytam, de akkor is inkább csak savat és mindig este.

máj. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
2 fiam van. Egyikkel nagyon sokat, másikkal 1x sem. Ez csak egy hülye babona, semmi alapja nincs.
máj. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Hatha 10-20 ev mulva kihal ez a babonas baromsag. Has formaja, hanyas, naptarak, baba szivverese stb mind baromsag, kar, hogy sokan meg mindig ezt nyomjak.
máj. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
A 12. héttől a 30. hétig állandóan hánytam, naponta többször. S igen, fiú lett.
máj. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Az első fiammal 20.hétig hánytam napi szinten többször. Második fiammal talán 5 alkalommal összesen, azt is ha autózni kellett.

Semmi összefüggés a hányás és a baba neme között.

Pl. ha sok progeszteront termel a szervezeted, ellazítja a gyomoszájadat is, sok lesz a savad és hánysz tőle, de lehet pl. a szagoktól, étkezéstől, autózástól is.

máj. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Két fiam van. Az elsővel a 18., a másodikkal a 12.hétig hánytam.
máj. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Lányaim vannak egyszer nem hánytam velük ellenben a sogornőim a fiúkkal nagyon sokszor és sokáig tartott náluk a hányás,hányinger.
máj. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
A lányomnál sokkal többet hánytam, mint a fiamnál. A fiamnál talán 2-3x hánytam. A lányomnál meg minden reggel.
máj. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!