Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív tesztek mellett...

Pozitív tesztek mellett ultrahangon mi okból nem látszódik a terhesség? Túl korai lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

November 13.-án volt az utolsó mensim. Utána December 3.-án volt peteérésem (ezt tesztekkel figyeltem) a mensim ezután Decemberbe nem jött meg.

Terveztük a babát de teljesen szabálytalanok voltak a ciklusok meg minden és minden tesztem eddig negatív volt.

Most viszont 10 nap késés után teszteltem és pozítív lett. Nem hittem a szememnek.

Mánap teszteltem megint az is pozitív lett.

Mellé alhasi görcseim is voltak.

Elmentem nőgyógyászhoz ahol viszont ultrahang vizsgálaton nem láttak semmit. Nem mondták hogy kizárják a terhességet mert lehet csak korai. 1 hét múlva kontroll. Méhen kívüli terhességről nem volt szó.

Kicsit nyugalmatlan voltam emiatt mert annyira vártuk már.

Így vettem még 1 tesztet. Azt nem reggeli vizeletből csináltam de pozitív lett.

Volt esetleg mással is ilyen?

Lehet tényleg csak túl korai?

Utolsó mensitől számítva 7 hetes lennék de nem látnak semmit így tuti későbbi a fogantatás.

Kicsit aggódom.



jan. 4. 12:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Pozitív teszt után rohantak orvoshoz.

Meg jó,hogy nem láttak semmit...

jan. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl pozitív, de 1 éve pozi tesztek után 1 hétre mentem dokihoz görccsel. Nem láttak semmit, délután megindult a vérzés. Utána vérvétel hogy fenn áll e a méhen kívüli terhesség esélye vagy kémiai terhesség volt. Persze az hogy én így jártam nem jelent semmit, simán benne van hogy csak korai terhesség. Drukkolok!
jan. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
45%
Mivel fogalmad sincs, mikor volt ovud és nem teszteltél korábban, nyilván lehet korai is, amikor még nem látszik. Méhen kívüliről azért nem beszéltek, mert egyelőre se kívül, se belül nem látszik. Ha attól félsz, vagy türelmetlen vagy, nézess vérből béta hcg-t 2x 2-3nap különbséggel.
jan. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Az lett volna a furcsa kb, ha lát valamit. Ezért felesleges a teszt után egyből dokihoz futni.
jan. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
De mikor voltál orvosnál?…
jan. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg korai volt. Bőven ráér 2-3 héttel a pozitív teszt után menni.

Én az esedékes menzesz napján teszteltem pozitivat 21-en, következő hónap 15-en mentem orvoshoz, 7+3 hetesen, szivhang is volt.

Nyilván ha van valami komoly panaszos, menj előbb, de enyhe hasgorcs, mindjárt megjön érzés az normális.

jan. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én augusztus 1.-en teszteltem pozitívat,és szeptember 4.-en mentem orvoshoz.

Nyolc hetes voltam.nem késtem el sehonnan.

jan. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%

Hat a kerdezo elvileg 7 hetes lenne, azt irta, nem ment tul koran egyaltalan, ha a menstruaciot nezzuk.

Mindenesetre erdekes, de remeljuk, hogy tenyleg csak ennyivel kesobb fogant es nincs baj. Viszont majd mindenkeppen irdd meg, hogy mi lett, ha nem teher, engem erdekel.

Addig is szoritok 🤞🏻

jan. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%
Ha valóban 7 hetes vagy, azt már kéne látni. Valószínűleg később fogant, akkor meg túl korán mentél. Egyelőre csak várni tudsz a következő vizsgálatig.
jan. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%

Ha december 3-án volt pozitív az LH teszt akkor 4-5-én lehetett ovulációd, ennél később nem, szóval 6 hetes már biztos vagy.


Ha tegnap vagy ma voltál orvosnál akkor már legalább petezsáknak látszania kellett volna.


Az okok ami miatt nem látszódik semmi:

- kémiai terhesség: Elindult a terhesség de még azelőtt megállt, hogy Uh-val kimutatható lenne. (10 felett de 1500 alatt van a hcg-d)

- méhen kívüli terhesség

- vacak az orvos UH gépe és még az orvos is vak mellé. (ez a legkevésbé valószínű)

jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!