Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak? Spórolás...

Mit csináljak? Spórolás címszó alatt :Az Anyósom kijelentette, hogy mit szólnék ahhoz ha hazaköltöznék Anyuékhoz legalább addig amíg ilyen hideg van- ne pörögjön a gázóra meg kajára se kéne költeni, a párom úgyis este ér haza a munkából.

Figyelt kérdés

Elég gazdagok a párom szülei, az egyik ingatlanjukban lakunk, a páromnak volt egy komoly balesete/le van %-olva/, a haverjánál tudott elhelyezkedni, de nem tartom biztos jövedelemnek. Nekem magas keresetem volt addig, amíg ki nem derült, hogy veszélyeztett vagyok.Úgy terveztem, hogy amíg lehet dolgozok, azt nem gondoltam hogy 7 hetesen már táppénzre megyek. Anyagi gondokkal küzdünk, Anyós kifizette többször helyettünk a gázszámlát, amit én úgy tudtam, hogy a párom rendezett.Elég bonyolult, visszaolvasva kész dráma.Az én szüleimre mindig számíthatok, nem gazdagok de mindig megteremtették azt ami kellett.Nem tudom mit csináljak, már össze is pakoltam a fontosabb dolgaim. Az Anyós elmondta ma is párszor, amikor meglátogatott, hogy minek kellett vállalnom a gyereket, a párom nem tudja majd eltartani ,még az előző házasságából született gyerekének az eltartási pénzét-nem jut eszembe mi a neve-is ő fizeti.Szeretem a párom sok mindent ígért már, remélem nem a vakvilágba.Az egész napot végigsírtam, már könnyem sincs.Még mielőtt elment volna az Anyós közölte, hogy ha szeretni fogom a gyerekem és jó Anya leszek nem lesz hálátlan- majdnem rácsaptam a saját ajtaját, nem a pénzben mérem a szeretet!!!!!27éves vagyok, nem bírtam volna elvetetni......

Rosszalló írásokból nem kérek!

17 hetes km


2009. jan. 5. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
a párod mit szeretne? ő mit mond? költözz haza???
2009. jan. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ő nem akarja, hogy hazamenjek, azt mondta ne foglalkozzak az Anyjával.De hogy, ha van kulcsa a saját lakásához? Amúgy az Anyós azt mondta , hogy a fia meg költözzön addig hozzájuk.
2009. jan. 5. 18:42
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Ne dőlj be ennek a vén k.rvának!

Egyértelmű, hogy csak szét akar szedni titeket. Ha a párod kapja a r.nyugdíjat, mellete dolgozik, te kapod a táppénzt, szerintem próbáljatok elmenni albérletbe, minél hamarabb és messzebb!!

Lehet, hogy kicsit szűkösebben lesztek anyagilag, nem lesz sok luxus, de az a lényeg, hogy boldogok legyetek, szeressétek egymást és a babát. A többi meg magától megoldódik.

Ne költözzetek külön. Ha az előző ötlet nem megvalósítható költözzön a szüleidhez veled a párod.

Remélem minden jóra fordul. Kérlek írd meg, hogy döntöttél.

Az anyósban pedig soha nem szabad bízni!

Kitartás!

2009. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ne legyél szomorú.csak lazán vagányan és buszkén.ő az én férjem és ő meg az én babám mi itt lakunk és itt is maradunk!!!!!!!!!!ha kell kevesebbet eszünk és kevesebbet fűtűnk de akkor is együtt maradunk.ha menni kell akkor csak a párommal megyek!!!!!!!puszi vigyázz magadra
2009. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

De sajnálom ami veled és veletek történik. :(

Bocsánat, hogy ezt mondom, de általában a pénzesek smucigok és egész életükben irigyek. A szegényebbek viszont melegséget és sok szeretetett adnak. Ezt tudom, mert tapasztalat.!!!

Beszélj a párodal, hogy ő mit gondol erről, végül is az ő szülei. Jól tetted, hogy nem vetetted a babát. :)

A fia érdekében hozzájárulhat a dolgokhoz úgy hogy támogat ezzel titeket.

De szerintem nem szép dolog tőle hogy ilyen. Beszélj a párodal mindenképpen és aztán közössen döntsetek.

Mihamarabbi gyógyulást és boldogságot.

2009. jan. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mélységesen együtt tudok veled érezni,én hasonló cipőbe vagyok nállunk is a párom szülei segítségével,haladtunk előbbre,de sajnos éreztetik is rendesen.Elég átlátszó trükk ez a költözz haza dolog,fut még egy utolsót hátha szétmentek...a pénz a megrontója mindennek,sajnos nem látnak tovább a pénzüknél.beszéld meg a pároddal a továbbiakat.kitartás nekem már 9h a fiam...
2009. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

szegenykem, es akkor meg terhesen érzékenyebb is vagy (vagyunk). en megmondtam volna neki, hogy nem szeretném látni, ott az ajtó, és boldogulunk nelkule, és ti harman egy csalad vagytok, ha tetszik neki, ha nem, joban, rosszban, stb. es hogy igazan elgondolkozhatna miket mond, és te nem vagy az a teszetosza, akivel ezt meg lehet tenni, és surgosen gondolkozzon el, nemcsak azon, hogy a penz nem minden.

ha megsertodik, annal jobb, legalabb bekenhagy a huyesegeivel.

nehogy itasd az egeret miatta, sajnos vannak ilyen emberek, nem szabad vele torodni, hidd el, remekul fogtok nelkule is boldogulni, sot, ha ilyen marad, akkor tuti ugy engednem a gyerekem kozelebe, amikor en is ottvagyok, nehogy rossz hatassal legyen rá.

sok kitartast, és erot, es nyugodtan mutasd meg neki hol az ajtó. gondolom a hangnem is megért egy misét, amivel eloadta.

2009. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha-ha ilyet még nem hallottam??!!

A fűtés miatt?(én azért sem költöztem volna)

Na ne már?(tudom már rég nem aktuális.....)

Írd meg légyszi mi lett a vége...

2009. szept. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Elköltöztem a pici babámmal anyuékhoz, nem az anyós miatt a párommal nagyon sokat veszekedtünk.2ésfél hónapos a fiam szép ,okos és egészséges. Ez a legfontosabb! A többit meg lesz@rom.Neked nagyobb szerencsét a párkapcsolatban.

2009. szept. 15. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!