Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt terhesség alatt...

Kinek volt terhesség alatt sárgás fehéres folyása, és mégsem volt semmi probléma?

Figyelt kérdés
Nincs se kellemetlen szaga, se nem csíp vagy viszket. Amikor többet mozgok akkor több van, pihenéskor alig vagy szinte semmi. Az orvosom egyenlőre azt mondta hogy figyeljem meg okoz e valami panaszt de egyenlőre semmi. 22 hetes vagyok.

ápr. 9. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Mind2 alatt végig volt, minden vizsgálat jó volt, sosem tenyészett ki semmi.
ápr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is volt mind a két terhességnél. Nem volt fertőzésem meg semmi
ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Nekem, és ráadásul olyan is maradt, pedig az utolsót több mint 1 éve szültem. Nincs és nem is volt fertőzésem.
ápr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is az van, és ugyan így ahogy mondod. Ha nem mocorgok, pihizgetek szinte semmi... ha sétálok pl egyet, egyből érzem hogy folyik, haza érkezésnél a betét is sárgás szìnű, plusz a wc papír is ahogy megrörlöm. 🤔 holnap után megyek pont vizsgálatra, rá akarok kérdezni miez. Hátha okosabb leszek. 19hetes vagyok most.
ápr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérj tenyésztést. Nekem se igazán volt semmilyen tünet, csak viszonylag bő sárgás fehéres folyás, és kiderült bakteriális vaginózis…
ápr. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#4es majd írd meg hogy neked mit mondtak rá

#5ös kérni fogom

ápr. 10. 11:44
 7/13 anonim ***** válasza:
Megírom este. ;)
ápr. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Rendben várom a választ 🙂mindenesetre ma vetettem kenetet is, biztos ami biztos.
ápr. 11. 19:10
 9/13 anonim ***** válasza:
Aztmondta tipikus gomba, terhesség alatt elég gyakori. Kaptam micovag hüvelykúpot, plusz lactinelle hüvelykapszulát. :)
ápr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor valószínűleg én is erre számíthatok, köszi hogy írtál,és jobbulást neked :)
ápr. 11. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!