Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhességi tünetem a...

Lehet terhességi tünetem a ciklus 23. napján? Peteérés a 14-15. nap körül volt. Kinél mikor jelentkeztek a legelső tünetek?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom ilyenkor még nem érdemes komolyabban beindulni a témára de 2 vetelesem volt 2021ben így nehéz nem bizakpdni egy egy tunet éreztén :) amikor terhes voltam sokszor lett hanyingerem ha éhes lettem és ez a tunet ma is jelentkezett és akármennyire racionálisan akarok hozzaallni most mégis elindult a dilis női agyam is tapasztalatok érdekelnének h kinél mikor jelentkeztek az első tünetek?:)
2022. ápr. 17. 15:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/135 anonim ***** válasza:
84%

Nekem nem volt szinte semmi tünetem.Annyi hogy pozi volt a teszt kb.

Fájt a derekam,puffadtam,fáradt voltam de az a 6.hét környékén kezdődött igazából.Sajnos nem sikerült de ez már más téma.

Ilyen korán tünet nem nagyon szokott lenni.Szerintem tesztelj mikor kell és kész.Tudom mit érzel.Sok sikert!

2022. ápr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/135 anonim ***** válasza:
91%
Esedékes menzesz előtt a szokásos menstruáció előtti tüneteken kívül nagy pattanások jelentek meg rajtam, a mellem a szokottnál sokkal jobban fájt, gyakran szédültem. Ezért teszteltem pár nappal előbb, mert éreztem, hogy valami más. A hányinger, hányás, puffadás a 6. héten jelentkezett.
2022. ápr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/135 anonim ***** válasza:
65%

Nekem a böfögés jött a leghamarabb, 8-9 dpon de ez mindig nem ehy terhességről, kémiairól van szó.

Ha van teszted 10 es én megcsinálnám, ha tünetem volt akkor a teszten is volt valami.

Most semmi tünetem nem volt, még is 8 dpotól + a tesztem.

2022. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/135 anonim ***** válasza:
63%
Dilis női agy ide vagy oda, 8-9 nappal ovuláció - és feltételezett megtermékenyítés - után nincs annyi HCG hormon, hogy hányingert, egyéb valóban terhes tünetek okozzon. Ilyenkor minden tünet lehet PMS, vagy bármi más. Tudom, sokan biztosak benne, hogy de nekik volt, mert a másik hónapban meg nem volt stb. Ezek véletlenek a biológiai folyamatok meg tényeken alapulnak. Nincs elég HCG, nincs terhes tünet és ennyi. Ettől függetlenül a legjobbakat kívánom és mielőbbi sikert! 🤞
2022. ápr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/135 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) igyekszem türelmesen várni péntekig, akkorra nem várom :) a mai nap folyamán borzaszto fejfajasom van, fáradékony vagy de nagyon, leszakad nak a melleim, puffadok és 37 és afelett a testhőm. Milyen hülyeség a női testtol, hogy a terhességnél hasonló tünetei vannak mint a PMSnek -.-"
2022. ápr. 18. 17:20
 6/135 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező teszteltél ma? :)
2022. ápr. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/135 A kérdező kommentje:
Nem még, ha ma nem jön meg akkor holnap reggel fogok tesztelni. :) eddig *lekopogom* nem jött meg habar van furi, talán megjon érzésem. A hőm még mindig 37 felett van, de 2 tizeddel alacsonyabb, nem tudom h rossz jel e v meg belefer. :) írok amint fejlemény van
2022. ápr. 22. 06:56
 8/135 anonim ***** válasza:
100%
Ha a cover line felett van még jóval így is, akkor szerintem belefér a csökkenés :) Érzel mást is a megjön érzésen kívül?
2022. ápr. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/135 A kérdező kommentje:
A melleim továbbra is fájnak és öklendeztem a macskakaja szagától. Persze ezek lehetnek a pms okozta hormonoktol is gondolom :) alapvetően nincs erős pmsem, de tud meglepi két okozni a ciklusom :')D
2022. ápr. 22. 09:51
 10/135 anonim ***** válasza:
100%

Én az elmúlt 3 ciklusban is éreztem has szurkálást, illetve mellfájdalmat csak az előző ovu után.. és nekem csak oldalt fájtak a melleim. Illetve farkaséhséget is. Sajnos nem lett egyikből sem baba.

Ebben a hónapban mindent megtettünk úgyérzem.. ezért reménykedek :)

6-7. dpo.-n vagyok ma :) szorítok

2022. ápr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!