Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túl kicsi a petezsák, elkezdhe...

Túl kicsi a petezsák, elkezdhet fejlődni még?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 10:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
így nem tudunk túl sokat mondani. ha írsz konkrétumokat, úgy egyszerűbb.
2010. okt. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Bocsi,csak véletlenül félre kattintottam és nem tudtam rendesen befejezni a kérdést!5.hétben járok,voltam dokinál,ahol 2 petezsákot látott jó helyen csak éppen koruknak nem megfelelő mérettel 3mm voltak.2 hét múlva kell vissza mennem,de sok jóval nem bíztatott.Próbálok felkészülni mindenre,de nagyon bízok a pöttyeimben hogy behozzák a lemaradásukat.
2010. okt. 29. 11:08
 3/18 anonim ***** válasza:

5. hétben, tehát a 4. hetet töltötted? mert akkor nem biztos, hogy olyan kicsik. még az is lehet, hogy később történt a fogantatás. vagy azt is tudod pontosan?

ha írsz nekem egy dátumot a fogantatásra, meg, hogy mikor voltál orvosnál, akkor próbálok neked saccolni, hogy reális, koruknak megfelelő-e az adat.

2010. okt. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
a CRL az nem a petezsák mérete, ugye? mert az nekem 5 hetesen 2,9 mm volt. most néztem meg neked.
2010. okt. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
nem, az a baba mérete, de az neked a hét végén, talán 5+6 hetesen lehetett
2010. okt. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Szept.17-én volt az utolsó menzim,de én tudom pontosan hogy 8-9 körül volt tüszőrepedésem,mivel inszeminációra készültünk(de az más okokból nem történt meg)tehát tüszőrepesztőt kaptam,ezért tudom hogy mikor volt.Doki is az mondta hogy lehet később fogantak,de sok jót nem mondott.Legjobban az zavar,hogy alig vannak tüneteim.Köszönöm hogy próbáltok segíteni,mást nem tudok csinálni mint várok,és nagyon bízok hogy a pöttyeim megnőnek.
2010. okt. 29. 11:32
 7/18 A kérdező kommentje:
Tehát még cska petezsákot látott (ezt azthiszem írtam is)
2010. okt. 29. 11:33
 8/18 anonim ***** válasza:

Nyugi, ez a korai orvoshoz menetel átka, hogy lehet hogy alaptalanul is megijeszt téged.

Lehet, hogy később fogantak meg, és azért is lehetnek kisebbek mert ketten vannak.

Majd számolj be, hogy mi lett.

2010. okt. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Helló!

Nekem is szept 17-én volt meg a mensim utoljára, viszont október 6-án volt peteérésem, amit sikerült elcsípnünk. Én szerdán voltam uh-on és 10,8 mm-es a kicsink. Még szívhang nem volt, tehát csak petezsák. És nekem 3 hét múlva kell mennem megint. A doki azt mondta, hogy kb 3 és fél héttel ezelőtt történt a fogantatás, viszont ha visszaszámolok úgy nem jön ki az október 6.-a. 3 hét múlva már okosabb leszek.

2010. okt. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ha mostanában voltál orvosnál, akkor tényleg kicsik, de mi van, ha mégse akkor történt meg az a tüszőrepedés? látom, nem bizakodsz nagyon, de én azért kívánom neked a legjobbakat! Hátha, történtek már csodák!
2010. okt. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!