Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhes negatív teszt...

Lehet terhes negatív teszt mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb 1 hete csinaltam tesztet, ami negatív lett. Ezt másnap is megismételtem, szintén negatív. Viszont sokszor van hányingerem, a melleim nagyon érzékenyek, szinte már fájnak. Sokkal éhesebb vagyok mint általában, illetve majdnem minden nap kissé hőemelkedésem van. Emelett nagyon fáradékony is vagyok.

Bár múlt hónapban a mensim furán jött meg, ugyanis hónap elején 3 napig, hónap közepén ismét kb 3-4 napig volt meg.

Lehet talán inkább csak hormonális zavar? Vagy túl korai terhesség miatt nem mutatta ki a teszt?

Előre is köszi a válaszokat


máj. 24. 06:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Vérzés,negatív teszt=nincs terhesség.
máj. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
napi idióta #menstruáltamvéreztemterhesvagyok kérdés...
máj. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagy terhes
máj. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Inkább vmi hormonális probléma áll a háttérben.
máj. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
#2. A #negatívatesztemis-t kihagytad.
máj. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Igen, terhes vagy. Mint itt mindenki, aki menstruál és negatív a tesztje.
máj. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Te jo isten.. 😅

Menstruáltam? Valóban, hónap elején szokott megjönni, áprilisban is így volt, de aztán hónap közepén is volt egy kis vérzés pár napig. Ebben a hónapban semmi. Egyszer voltam már terhes, a tünetek ugyan ezek voltak, de akkor mar 5 hetes terhes voltam, a tesztem azonnal pozi lett.

Mindegy, törlöm a kérdést a figyeltek közül, inkább hagyjuk. Majd elmegyek orvoshoz ha ugyan ez fennáll, es tesztet csinálok, ha továbbra sem jön meg.

Nagyon szépen köszönöm a sok hasznos választ! Viszlát 😊

máj. 24. 08:34
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Jaaaj te már voltál terhes, ugyanezek a tuneteid voltak, akkor az maaas.

Akkor te mar tudod, hogy terhes vagy. Menstrualtal ha tetszik ha nem...

Igen, tudjuk, nemsokára írod, hogy jaaaaj de jó pozitív lett a teszted..

Ismerjük mar ezeket a huzasokat

máj. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Utolsó. Nem értem melyik része nem érthető, hogy ebben a hónapban MÉG NEM MENSTRUÁLTAM???

előző hónap elején!!! És közepén!!!! Volt még 3 napig. Mindig hónap elején van meg, EBBEN A HÓNAPBAN MÉG NEM VOLT.

máj. 24. 16:17
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Akkor vagy terhes igen művelt csillagom, ha reggelre göndörré válik legalább egy hajtincsed. Remélem megnyugtató volt a válasz egy tanulatlan idiótától? 🤷‍♀️
máj. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!