Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnás folyás 27 hetesen?

Barnás folyás 27 hetesen?

Figyelt kérdés

Nagyon halvány, inkabb drapp színű folt volt a tisztaságin. Papíron egyelőre semmi. Nincs görcs, nem fáj semmi, még nem pánikoltam be, de eddig nem volt ilyen. Nem büdös, nem sok. Egyéb fertőzésre utaló jel nincs, bár ma elég sokat jártam mosdóba. Tegnap voltam orvosnál. Akkor csak szívhangot nézett hasi uh-val, de gondolom szólt volna, ha lát valami aggasztót.

A folyás viszont csak ma jelentkezett. Másik orvossal beszéltem, ő azt mondta, a folyás színe, mennyisége változik a terhesség alatt, ha nincs komolyabb barnázás/vérzés/görcs, akkor nem kell megijedni.

Nektek volt ilyen vagy hasonló? Mitől lehet?



#baj #fertőzés #folyás #27 hetes #világos barna folyás
máj. 24. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem 36 hetesen volt barnás "folyásom", de az egyérteműen véres barnázás volt, mint kiderült, megrepedt a burok, szivárgott a víz.

Ha csak halvány, akkor én nem ijednék meg egyelőre, csak figyeld, hogy nem utal-e bármi vérzésre, mert akkor biztos érdemes ügyeletre szaladni.

máj. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, én is burokrepedéstől, lepényleválástól, meg ilyesmitől félek, mert vetélés ugye már nem játszik.(Az 1.trimesztert azért rettegtem végig, mert akkor sokszor véreztem.)

A másodikban fedte a lepény a méhszájat, akkor azért, de akkor már nem volt vérzés és azóta se. De már az is jó helyen van. Csak ugye ezek miatt nagyon kímélni kellett magam és minden fizikai feladat csak halasztódott. Nem igazán tudom belőni, mi fér bele és kicsit megijedtem, nehogy túlzásba vigyem és valami bajt csináljak, mert mostanában semmi gond nem volt.

2hete nézték a lepényt, teljesen ép volt, és a méhszájat, teljesen zárt voltam. Jövőhéten megyek babamozira. Remélem, addig nem lesz semmi és meg tudnak nyugtatni, hogy nem látszik semmi gáz.

máj. 24. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!