Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34+4terhes vagyok a terhesség...

34+4terhes vagyok a terhesség előtt is volt hüvelyfertőzésem és most is égő érzést érzek két napja a hüvelyemben. Vettek baktert de negatív és a vizelet is negatív.Mit tehetek?

Figyelt kérdés
A méhnyakam megvan rövidülve és tölcsérképződés van enyhén

máj. 24. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Kupot kellett volna adjon az orvos. Mert ettol tud rovidulni is a mehnyak.

En Macmiror kupot kaptam.

máj. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
1-es te hol tudtad kiváltani a kúpot? Én hónapok óta minden patikában azt kapom, hogy országos hiány, pedig nekem is az vált be, az kellene.
máj. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hianycikk itt is (Bp.), de az egyik patikaban pont volt egy dobozzal… 😃 felhivtam sorba az osszeset ,hogy van-e es elrakattam azt az 1 dobozt.😃

Azaz erdekes,hogy hianycikk megis azt a kupot irjak fel az orvosok….. helyettesitoje pedig nincs.

máj. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!