Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhesen elmehetek...

9 hetes terhesen elmehetek vasárnap halloween partyba?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 18:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én 14 hetesen rock koncerten voltam.

Most kezdem majd a 20. hetet, és még novemberben van 2 koncert,amire orvosi eng.-el megyek el.Nem iszom,nem dohányzom,és a zenétől sem féltem a babát,mert itthon is elég sokat hallgattatom vele a kedvenc együtteseim számait.A koncertek a PECSÁban lesznek,ahol hála az égnek jó ideje nem lehet bent dohányozni,tehát még a passzív dohányzással sem lesz gond.Párom nagyon vigyáz rám,nem megyünk be a tömegbe,csak a zenét és a koncertet akarom még élvezni,amíg lehet.Természetesen,ha az orvosom nem engedné,nem mennék,de mint köztudott,a terhesség nem betegség.

Tudom,hogy lesznek itt olyanok,akik majd jól elmondanak mindenféle felelőtlen,rossz anyának,de nem hiszem,hogy a felelőtlenség és a rossz anyaság itt kezdődne.

Szerintem hívd fel a dokid, és kérd ki a véleményét.

2010. okt. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hangos zene semmifelekepp nem artana mert az a kis magzatkb 2-3cm meg nem is hall.Szive mar kialakult de az erzekszervei meg nem ugyhogy a zenetol ne felj,inkabb fizikailag ne eroltesd meg magad,ulj amikor csak lehet,inni semmifelekepp,cigi sem,es az ott beszivott fust sem vmi jo de attol az egy alkalomtol tokre semmi baja nem lesz...Ha ezeket betartod szentem siman elmehetsz,bar egy elottem szolo mar irta h mivel volt egy kis problemad elotte,nem hiszem h megbocsajtanal magadnak ha vmi tortenne a baboval,es valljuk be nem hiszem barmilyen party is fontosabb/tobbet er mint egy kis babuci(foleg ha tervezteket es akarjatok is)elete.Gondolkodj,ha nagyon fontos neked menj de akkor is ulj es pihizz amikor csak tudsz,netalantan tancolnal akkor is vigyazz/figyelj masok lokdosodesere.
2010. okt. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat! Végül úgy döntöttünk, hogy nem megyünk el, a baba fontosabb!

Boldog babavárást!

2010. okt. 31. 10:23
 14/14 anonim ***** válasza:
Bolcs dontes volt!Kellemes babavarast!!!
2010. nov. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!