Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A védőnői szolgálatnál 17-18....

A védőnői szolgálatnál 17-18. héten szívhangot néztek azzal a kis kütyüvel és nem találták, de különben minden rendben volt, tapasztalatok, talán ezek a készülékek nem megbízhatóak, vagy csak annyi az egész, hogy szégyenlős a babucim?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem se mindig találták....ha aggódsz mej el dokihoz.de 18 heti genetika következik nemsoká
2009. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem is nézett sosem a védőnő szívhangot. Lehet nem ért hozzá. Ne aggódj!
2009. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mozog már?
2009. jan. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem se mindig találta meg,de ha mégis,abban a másodpercben arrébb ugrotta a kis huncut. :)
2009. jan. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen mozog,akkor is éreztem,hogy nem tetszett neki a helyzet?
2009. jan. 6. 14:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha mozog, akkor nincs miért aggódnod!

Boldog babavárást!

2009. jan. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, az én védőnőmnél olyan régi a kis kütyü, hogy már múltkor be sem kapcsolt. 10 perc próbálkozás után végül sikerült, de mondanom sem kell semmit nem hallottunk. De valóban ha mozog, nincs baj. Vagy apuci is ha nagyon ügyes hallani tudja.
2009. jan. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!