Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy már most (16...

Normális, hogy már most (16 hetes vagyok) halványan bebarnult a köldököm környéke és megjelent egy halovány csík a szeméremdomb felé?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez teljesen normális! Majd a szülés után fog halványulni a csík.


Kellemes babavárást!


Egy 8,5 hónapos baba anyukája

2009. jan. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia,

Van valami szép latin neve is:) M...

sötétedik a terhesség folyamán, majd elhalványul a szülés után...


Boldog babázást:)

2009. jan. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Linea negra a neve, és nekem pl. már 8 hetesen halványan látszani kezdett. Most 34 hetes vagyok, és már brutál vastag :-S
2009. jan. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, amúgy hallottam már a barnulásról és a pocakos barátnőknél láttam is csak nem gondoltam, hogy már a második trimeszterben is jelentkezhet. Azt hittem a szülés előtt jelenik meg.
2009. jan. 6. 15:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 9 hetes kezdett barnulni most 34 hetes már nagyon barna és vastag.A szülés után majd halványodik.

34 hetes pocis

2009. jan. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!