Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Legfőképp Győri kismamákat...

Legfőképp Győri kismamákat kérdeznék. Első babámat várom, és fogalmam sincs hogyan kell a nőgogyászt felkérni a szüléshez. Meg kell kérdezni mennyiért vállalja? Aki tud segítsen. Dr Horváth Zoltánt szeretném felkérni.

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:

" A doktor Úrnál szeretnék szülni. " ezt mondod neki és várod a választ. Ennyi.

Válasz: Igen.

Következő kérdés: Az anyagiakat is megtudhatom?

És várod a választ.

2010. nov. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én győri vagyok, de másik nőgyógyásznál fogok szülni. Magánrendelésre járok hozzá. A 30. hét körül kérdeztem meg tőle, hogy a szülésnél számíthatunk-e a segítségére, amire annyi volt a válasz, hogy persze. Gondoltam, ha akar árat mondani, akkor mondja, hogy milyen feltételekkel; de hallottam róla korábban, hogy nem szokott mondani. Elég hamar témát is váltott, így nem erőltettem. Majd annyit adunk, amennyit gondolunk :)
2010. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én az elsőnél nem fogadtam orvost és nem bántam meg, ugyan olyan kiszolgálásban volt részem..a másodiknál sem fogok.
2010. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Győri vagyok, Dr. Drozgyik Csabánál fogok szülni, immár a második babámat. Én végig hozzá jártam magánrendelésre, és minden külön megbeszélés nélkül egyértelmű volt, hogy nála fogok szülni is. A beszélgetések / vizsgálatok alkalmával egyértelmű lett, külön felkérés nélkül is. Árról nem esett szó, mondjuk mivel ismerőseim is szültek nála, kb. tudtam, mennyit szoktak adni (úgy tudom, külön tarifája azóta sincs).
2010. nov. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én Dr.Háromszéki Józsefnél szültem volna de megbeszélés ellenére nem tudott ott lenni Balcsin volt a hétvégén.....ügyeletesnél szültem annak nem adtam.Amúgy én is hasonlóan kérdeztem meg mint a legelső kommentes,csak árról nem beszéltünk.Amúgy 40ezret adtam volna....
2010. nov. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat
2010. nov. 2. 05:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Tegnap 21:30 Megkérdezhetem, hogy mennyit fogtok adni a Drozgyik Csabának? Én is őrá gondoltam, hozzá járok én is magánrendelésre.


Bocsi az OFF-ért.

2010. nov. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia! Én Drozgyik Csabának 2 éve 50 ezret adtam, most 99%, hogy programozott császár lesz (elvileg még a héten, holnap mondja ki az áment), így akkor műt, amikor egyébként is bent van, most 40 ezret fogok adni, úgy néz ki.
2010. nov. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ma 20:04 Köszönöm szépen az infókat!
2010. nov. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!