Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire rendszeresen szexelte...

Mennyire rendszeresen szexeltek hüvelyi úton? Azok válaszára vagyok kíváncsi, akik hamarosan már szülnek.

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Hetente 2-3szor. Nagyon kívántam a párom a terhesség alatt is.
2010. nov. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39. héttől orvosi "utasításra" szinte minden nap. Ennek ellenére még mindig egyben 40+5 hetesen
2010. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a terhességem 7-dik hónapjától szinte teljesen elvesztettem a szexuális érdeklődésemet.Nagyon keveset voltunk együtt,volt hogy 1 hónapban 2-3szor csak,mert fájt is a szex,nem tudtam élvezni,és kellemetlen is volt babával a hasamban.De szülés után pár héttel minden helyre állt és bepotóltuk az elveszett időt.
2010. nov. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nálunk teljesen normálisan heti 4-5 zajlott minden egészen amíg nagyon meg nem nőtt a pocim. kb 35. hét után már szinte alig voltunk együtt a férjem azt mondta, hogy nem a vonzalommal van baj, csak egyszerűen már mozog a kisfiúnk és látszik meg már tudja, hogy ott van és zavarta, hogy ott van a saját fia, ahol éppen mutatványokat hajt végre....de a vonzalom, és szeretet egy csöppet sem lankadt sőt csak erősödött meg lehet máshogy is oldani pár hét nem a világ vége, főleg egy kis csodáért cserébe.
2010. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egész a kezdetektől szexeltünk hüvelyi úton, kivéve mikor a doki megtiltotta. Bár nagyon kevésszer volt kedvem hozzá a végére megjött általában.Most a 7. hónapban vagyok és fel tudnám falni a párom.

Minket nem zavar, hogy ott a baba.

2010. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Írigyellek titeket!

Nálunk a szex egy nagy nulla!!!!!!!!A párom annyira félt minket,hogy azt hiszi lesz valamilyen bajunk.

Mondjuk igaz ami igaz,nem kicsi neki "az".

Mi már nem élünk semmilyen szexuális életet vagy 3 hónapja és mindjárt szülök.Most(épp ma) vagyok 38 hetes.

Kívánom a páromat,de én is félek,hogy nehogy baj legyen!

Mert ha átlagos lenne neki,szerintem nem panaszkodnék...

Na,majd ha meg gyógyultam szülés után,akkor majd bepótoljuk...

Csak félek kicsit,hogy mi vár majd akkor rám....

2010. nov. 2. 20:15
 7/8 anonim ***** válasza:

A fiunkkal addig ment minden amíg nem lett tilos(30.hét:() de addig majdnem minden nap volt egy kis huncut..

Most a lányommal, aug óta egyszer voltunk... Egyáltalán nem kívánom a párom.

2010. nov. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nekünk is nagyon kellett figyelni egy időben, mert az én páromnak sem kicsi. Kicsit levon az élvezet értékéből, hogy folyton észnél kell lenni, de mindig megoldottuk, vigyáztunk a kis kincsünkre és mi meg jól éreztük magunkat!


Nem tudom, nekem nagyon fontos, hogy a párom közeledjen hozzám úgy is, mivel vesztem el a jónak mondott ( és érzett) alakom, nagyon sokat segít elfogadni ezt az átalakulást így.

2010. nov. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!