Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis ha 30 évesen nem...

Normalis ha 30 évesen nem érzem, hogy jo lenne ha lenne gyerekem?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:

ha nincs stabil kapcsolatod vagy még vannak kitűzött céljaid amiket még nem értél el vagy anyagi nehézségeid vannak akkor igen,normális.De ha ezek mind megvannak és még mindig nem vagy elégedett akkor valami bibi van:-(

Nos meg úgyis majd eljön az idő ha szeretnél csak nagyon vigyázz nehogy túl késő legyen.Anyának ,szülőnek lenni kihívás,és ezzel kerek az élet:-)))

2010. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem.
2010. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem érzem. Hozzáteszem gyerekekkel dolgozom, és úgy ki tudnak meríteni, hogy otthonra már nem akarok még egyet.
2010. nov. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam vele. 35 évesen szültem az első gyermekemet, most 38 éves vagyok és a második babát várom áprilisra. Egyéni alkat és persze az életkörülmények függvénye, kinél mikor jön el a megfelelő időpont a gyermekvállalásra.
2010. nov. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!