Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy ugy érzem...

Normális hogy ugy érzem beszél hozzám a hasamban a gyerekem? Aki max 1 hónapos

Figyelt kérdés
szóval hánytam rosszul voltam reggel tegnap meg tornán mondta nekem ne tornázzál ne bánts. ez lehetséges vagy megörültem? éa ma is akartam menni de rosszul voltam hánytam. ugy érzem hogy ott van és kommunikál velem. ugy hogy a fejemben hallom amit monnd. más is volt igy?
2011. márc. 30. 12:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Sokan tanfolyamon tanulják érteni. Úgy látszik, te ilyen szerencsés, ennyire érzékeny vagy. Igen, lehetséges.

[link]

2011. márc. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

Hááát, nem igazán.Meg ne haragudj, de érdemes jobban odafigyelni magadra, be ne kattanj.

Lehet, hogy csak tudat alatt annyira aggódsz érte, hogy ilyeneket képzelsz.

2011. márc. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Csak beképzeled magadnak..Ilyen nincs..1 hónapos magzat még ki sem fejlődött még agya sincs,se tudata,semmi..Még a neme sem végleges hogy mi lesz belőle..

Szóval csak képzelődsz..

2011. márc. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy pár hetes magzat hogy "beszélne" hozzád? Agya sincs még, gondolkodni sem nagyon tud, vagyis a gondolataid sem hallhatod, mivel nincsenek neki. Képzelődsz.
2011. márc. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
17%
Normális. Nem a baba beszél hozzád, hanem tudat alatt tudod, hogy pl. a tornával árthatsz neki. Saját magadat győzöd meg, hogy helyesen cselekszel-e, nem ártasz-e a picinek.
2011. márc. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Hát, azért azt normálisnak nem nevezem, hogy a fejedben HALLOD is a hangokat.
2011. márc. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
kedves 13:06 te nem szoktad "hallani" a saját gondolataidat? mert akkor nálad van valami probléma :D
2011. márc. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%

ma 13:03

Mióta ártalmas ha valaki tornázik?? Ne mondjál már hülyeségeket.Ha az orvos nem mondja hogy veszélyeztetett terhes akkor a torna,a sok séta,kirándulás csak jót tesz mindkettőjüknek,mert a kismama nem puhul el,és lesz ereje..

Én végig tornáztam 9 hónapot.Szülés előtt pár nappal még pár km-t kirándultam,és egészséges babát hoztam a világra..Ami a lényeg pár perces vajúdás után,könnyedén,gyorsan szültem..

A terhesség nem betegség,hanem egy csodálatos állapot..Úgy is kell hozzá állni,és nem úgy hogy nem tornázunk,nem kirándulunk,és ilyen butaságokat találunk ki,hogy halljuk a gyereket akinek még semmije sincs..

Ha meg hangokat hall,az nem normális dolog..Azt kezeltetni kell..(a skizofénok is hallanak hangokat ám)

2011. márc. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Az 1. es 2. valaszban is lehet igazsag. Nagyon jo a belsö hangra hallgatni, ez ösztönösen jo infokat adhat. Viszont esszel, kerülve a 2. valaszban irt szelsöseget.

En is kerültem a megeröltetö testmozgast es lealltam a tornaval szinte azonnal es mert ugy ereztem, ez fontos, 3-4 honap utan elmult ez az erzesem.

2011. márc. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ha azt "hallaod" hogy ne tornázz, mert za árt a babának, akkor azok az az, hogy lusta vagy tornázni és igy akaród magadnak megnagyarázni. A torna nem árt a gyereknek, söt, kimondottan használ neki is, meg neked is - mert az ilyen kezdet után lesz az, hogy a kismama hizik 30 kilót és utána meg nem tudja leadni.

A terhesség alatt majdnem ugyanúgy lehet élni, mint elötte, mozogni, tornázni kimondottan szükséges (kivéve a versenysportot), viszont hizni nem (egy gyerekkel max 12 kg a normális), meg "kettö helyett enni" sem.

2011. márc. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!