Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt már Missid Abortus...

Akinek volt már Missid Abortusza, ti mikor kezdtetek el újra sexelni és hogyan védekeztetek? Tornáznom mikor lehet? Nekem 2 hete 2 napja volt a műtét.

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
hatodik hét után lehet és óvszerrel védekeztünk 17km
2010. nov. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is sajnálom,hogy ez történt veled is.

Mi ez első mensi után szexeltünk először.

A műtét után 26 napra jött meg.

A védekezést úgy oldottuk meg,hogy amikor veszélyesnek ítéltem a helyzetet akkor kihagytuk.

A ciklusaim utána 28 naposak lettek és a pét is megérzem,tehát tudtam,hogy mikor van és mikor kell a szexet hanyagolni.

De hála letelt a 3 hónap és ez az első élesbe menő próbálkozós hónapunk.

Ha úgy érzed,hogy rendben vagy testileg és már barnázás sincs óvatosan tornázhatsz,de ne erőltesd meg magad!!!!

2010. nov. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 eszo ***** válasza:
nekem a műtét után 30 napra jött meg..a 3 hetes kontrollon minden okés volt ( addigra már 2* megjött)..utána már szexeltünk és nem is védekezünk azóta..sajna még nincs baba..de talán majd most!
2010. nov. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 krisztina27 ***** válasza:
Nekem azt tanácsolta az orvos, hogy 6 hetet várjunk és utána is csak óvatosan óvszerrel. Babával csak műtét után 3- hónappal szabadott próbálkozni. 18+5 km.
2010. nov. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 2 hetes kontrollon azt mondta az orvos, minden oké, és lehet házaséletet élni. Hallgattunk rá, óvszerrel védekeztünk. Mai eszemmel akármit is mondott az orvos, kivárnám a 6 hetet... A 2. menstruációm rettentő erős, darabos, fájdalmas volt. Megkérdeztem egy másik dokit, szerinte ez lehetett a korai házasélettől. Azóta orvost váltottam. A babával 4 hónap után kezdtünk próbálkozni, és 3.-ra össze is jött. Amin átmentél, az nem könnyű, de nem szabad feladni. Szurkolok Nektek. 28 hkm
2010. nov. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nekem 2 hetet tanácsolt és utána együtt lehettünk együtt is voltunk óvszerrel de a barnázgatás a mai napig nem múlt el.Mit tanácsoltok mit tegyek?
2010. nov. 3. 12:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 2-3 hetet javasolt az orvos, és óvszert. Mi 3 hét után voltunk először együtt, természetesen óvszerrel. Nagyon óvatosan csináltuk, és a lelkemnek jobban esett mint a testemnek. Semmi gond nem volt belőle, a 6 hetes kontrollon is minden rendben volt.

Az orvos 6 hónap várakozási időt ajánlott, mi 4,5 hónap után már nem védekeztünk, és az első hónapban össze is jött a babánk.

2010. nov. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!