Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34+3hetes vagyok, szeretnék...

34+3hetes vagyok, szeretnék mindent elökésziteni a babának mire megszületik, milyen ápolási szereket tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
mindenhol csak azt olvason"orvos irja fel"de biztos vannak márkák amik beváltak gondolok en fürdetö testápolo popsitörlö,krém olaj stb!elören is köszi!
2009. jan. 7. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
szerintem a patikai ápolok kiméletesk vegyszer mentesek
2009. jan. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi glicerines tusfürdőt használunk,amit a gyógyszertárban lehet kapni (Babe a neve),mert a Johnsonra allergiás,koszmós lett tőle a feje is.

A haját is ezzel mossuk.

Olívaolajjal kenjük a kis testét,ami nem szárít,így gyöngyörű marad a gyönyörű bőre.:)

A popsitörlő általában Pampers,ahogy a pelusunk is.

Újszülöttként Huggiest használtunk,mert a Pampers,akkor nem vált be.

Most már oké.

A fenekét Sudocremmel ápoljok,a gyógyszertárítól kipirosodott. (Ez állítólag nagyon ritka.)

Remélem tudtam segíteni!:)

Boldog babavárást!

Majdnem 6 hós kicsi fiú anyukája

2009. jan. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

én a popsira Niveát használtam, a pelenkakiütés ellenit, nagyon jó volt. Törlőből is a níveát, néha a Johnsonst és a Pamperst.

Pelusból nekünk a Libero volt a legjobb, a Huggyes is nagyon jó.

Fürdetőnek pedig a Gabit, már az elejétől fogva, nem lett tőle semmi baj.

A Johnsons babaolaj, és a sprés változata nekem nem tetszett, mert ragad, és szerintem büdös is.Koszmósodásra pedig a gyógyszertári olajat használtam.



2 gyerekes.

2009. jan. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Nekünk ezek a termékek váltak be:


popsitörlő: Müller saját márkás, DM babylove vagy Rossmann

sampon: nem biztos hogy kell mert nem minden babának van haja de ha mégis Gabi azt mindenhol megkapod magyarországon és nem drága.

2009. jan. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat sokat segitettetek,dehát gondolom majd ki is lehet tapasztalni mi az ami igazán jo lesz a babámnak,merthát börük válogatja,gondolom!?csak kiváncsi voltam milyet vegyek kezdésnek!szép napot mindenkinek es jo egészséget nektek es a babáknak!puszi BY
2009. jan. 7. 16:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Még az alkoholt beszerezheted (gyógyszertárban), olló, lázmérő stb fertőtlenítésére, illetve szintén gyógysztári steril vatta. Sima baba olaj, ha esetleg száraz lesz a bőre (90%-nak az) akkor fürdetés előtt bekenheted. Mivel fűtés szezon van és influenza járvány lesz: citromfű olaj párologtatóba, vagy csak egy sima vizes edénybe kb 2 liter viz 2-3 csepp olaj- öli a bacikat. Kamilla. És ha már úgyis gyógyszertárban vagy vegyél neki teát is. Ne akkor kelljen szaladnod ha fáj a pocija- remélhetőleg nem fog- de sajna elég gyakori. :(
2009. jan. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
utolso válaszadonak:jehet hülye kérdés de milyen ez a citromfü olaj?ezt is gyogyszertárban lehet venni?köszi a választ sokat segitettél te is!szép napot mindenkinek!!
2009. jan. 8. 11:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő írt fel gyógyszertári szereket, mert újszülötteknél csak azokkal lehet ápolni a babákat. Kérdezd meg te is őt, mit ajánl! Popsitörlő meg van ezer féle, nekem úgy tűnt, hogy csak az árban különbözik a legtöbb...
2009. jan. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aromax a márkája (zöld dobozos), nem az a 2-300 forintos, ez kb 900 ft körül van, drogériában is lehet kapni, bár én az intersparban vettem. Teljesen megvagyok vele elégedve. :)
2009. jan. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és ugyanolyan kis üvegcsében van mint a többi.
2009. jan. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!