Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is ennyit sír 31 hetesen?

Más is ennyit sír 31 hetesen?

Figyelt kérdés
Ezerszer érzékenyebb vagyok a szokásosnál. Pici bolhából "állítólag" elefántot csinálok. Szinte minden nap sikerül valamin elsírnom magam. Hol a meghatódottságtól, hol a bántástól. A buszsofőr pld. ma nem állt meg abban a megállóban, ahol le szerettem volna szállni, mert szerinte későn jeleztem. Odamentem hozzá, hogy megosszam vele a véleményem és megkérjem, hogy még a következő megálló előtt a piros lámpánál tegyen ki. Nem tett ki. Bőgve bandukoltam hazáig... Na és még sorolhatnám.
2009. jan. 7. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém, de aranyos vagy!

Én nem sírok de a férjem szerint folyamatosan kötekszem és semmi nem jó nekem. Volt olyan,h. beláttam de tegnap megint ezt mondta pedig sztem nagyon is visszafogom magam. Szóval én inkább kicsit idegzsába vagyok de mindenesetre én sem ilyen voltam szóval a terhesség teszi ezt velünk.


Üdv:

35 hetes kismama

2009. jan. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjecském is a terhesség rovására írja a kirohanásaimat. Akkor is, ha igazam van és jogosan reklamálok. :) De tény, hogy én is érzékenyebb vagyok sokkal. Bár még csak 19 hetesek vagyunk, mégis könnyen elbőgöm magam. Mi lesz később. :) Ha bármi bánt, mint egy szökőkút, úgy tör ki belőlem.
2009. jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 25 hetes vagyok, de már 1 hete bőgök, ha kell, ha nem. :) Kirohanásaim is vannak, sajnos. Nagyon sajnálom a páromat. Utána úgy bánom, hogy bántottam, de akkor nem tudok magamon uralkodni. Ez ezzel jár. :)
2009. jan. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!