Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes terhesen van még...

13 hetes terhesen van még olyan hogy elhal a baba, vagy ilyenkor már csak vérzés és görcs kíséretében történhet meg?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség végéig fennáll a veszélye hogy vérzés és görcsölés nélkül elhal a magzat. Amikor szültem egy lánynak a 33 héten halt el a babája, pedig előtte volt vizsgálaton akkor oké volt minden mire beért az UH-ra addigra már nem élt. Nem tudják mi volt az oka.
2009. jan. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos, csatlakozva az előttem szólóhoz, a terhesség utolsó napjáig megeshet, bár, az esélye a 12. hét után nagyon-nagyon lecsökken. A 12. hétig az előfordulás 30-33%, utána pedig drasztikusan lecsökken, de nem tudom mennyire, hülyeséget nem akarok írni. A lényeg, hogy nagyon ritka szerencsére, a baj viszont az, hogy legtöbbször csak UH-n derül ki, hogy nincs szívhang. De ne gondolkodj ilyesmin, a Te babáddal biztosan minden rendben lesz végig! :-)
2009. jan. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Sajnos sok minden miatt elhallhatnak, és mi észre sem vesszük, max azt, hogy nem mocorog egy jó ideje...

Előfordul szívelégtelenség, esetleg akkora oxigénhiány, sima fulladás, ha "eltöri" a köldökzsinórt, néha mint a nagyon öregek, csak elalszanak... Sajnos nem látunk be a pociba, mi is van velük... És reméljük mi nem tartozunk azokhoz a nagyon kevesekhez, akiknek nem élő magzatuk születik....


Alig várom, hogy újra lássam uhn, és akkor megnyugszom, hogy jól van bent.


15hetes pocis.

2009. jan. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!