Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38hkm vagyok Kedden elment a...

38hkm vagyok Kedden elment a nyákdugóm, tegnap feldagadt a szám ma reggeltől nagydolgomat végzem. Ezzel ti szerintetek menjek e még orvoshoz? Nincs orvosom, így nem tudom, mit tegyek.

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Nem kell még dokihoz menni már egyértelmüen haladsz a szülés felé de amig nem megy el a magzatviz v. nincsennek szabályos fájásaid csak hazaküldenek.


Ha nagyon ficánkol a kicsi annyit megtehetsz hogy elmész ügyletre és megnézik hogy nem-e kakilt bele a baba vizbe. Ha igen meginditják a szülést.


Kb. ennyi. Pihenj és várakozz...

2010. nov. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem kell csak ha megindul a szülés ....valószínűleg pár napon belül meg lesz a bébid de akár attól hogy elment a nyákdugód még húzhatod akár a végéig is!


Boldog Babázást, könnyű szülést kívánok!

2010. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 5. 10:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha meglett a pici írj :) Könnyű szülést Kívánok!
2010. nov. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oké! Még nem érzek semmi csak annyit hogy alig tudok menni feszül a hasam. De fájásaim még nincsenek
2010. nov. 5. 15:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Még mindig nincs baba? :)
2010. nov. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos még nem történt semmi! Ma töltöttem be a 39 hetet. Majd írok ha megszületik a lányom.
2010. nov. 11. 08:57
 8/9 A kérdező kommentje:
November 15. én megszületett a kislányom. 3550g és 54cm-el
2010. nov. 19. 10:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Szivbol gratulalok, jo egeszseget kivanok mindkettotoknek!
2010. nov. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!