Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2.5éves gyerekemnél zsibbad a...

2.5éves gyerekemnél zsibbad a tenyere és feldagadt a szája. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most este jelezte alvásnál,hogy zsibbad a tenyere-ezt betudhatom annak,hogy elfeküdte,de pl a szája nem tudom mitől dagadt be..volt valakinek ilyen panasza már?
2010. nov. 21. 22:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mit evett vacsorára? Lehet valami allergia. Ha nem változik, akkor felhívnám az ügyeletet, nehogy valami baj legyen belőle.
2010. nov. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Figyeld, nehogy valami baja legyen! És ügyelet minél előbb, mert tényleg lehet, hogy valami allergia!

2010. nov. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Allergiás reakcióra gondolok. Vagy Neurológiai problémára, a tenyér zsibbadást illetően. Én bevinném az ügyeletre még most.
2010. nov. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a szája is feldagadt, nem neurológiai gond lesz, allergia. Milyen gyógyszert adtál neki? Evett halat esetleg? Azonnal orvos, mert gégeödémát is kaphat! Kalciumm pezsgőtablettával lehuzhatod a duzzanatot, de vidd dokihoz!!! Vagy hivd ki!
2010. nov. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
remélem már az ügyeleten vagytok és nem lesz semmi baj. én is allergiára gondolok, calcium sandoz talán enyhítheti, amíg beértek az ügyeletre.
2010. nov. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Voltatok az ügyeleteN? Remélem semmi komoly...
2010. nov. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én csip-csup problémákkal is felhívom az ügyeletet, ezzel sem tennék másként. Írd meg, mi volt, ha lehet, ilyenről még nem is hallottam. Remélem semmi komoly, és minden rendben lesz!!!!
2010. nov. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ügyeletre nem mentünk,nem tudok rohangálni vele,mert mellette van egy 10hetes babám is .A keze sztem elaludta,mert dörzsölgettem neki és elmúlt.

Most nagyon köhögős időszakban vagyunk.Gyógyszert nem kapott csak homeós dolgot.Én étel allergiára gyanakszom.

auchanben voltunk vettünk kimérős szaloncukrot..abból evett 2 vagy 3 szemet----már belátom hülyeség volt ilyet venni..azt hiszem inkább csinálok házilag szalon cukrot.jah meg evett egy fél erdei gyümölcsös sütit vacsi után..joghurtosat-e bolti az is..de már akkor kijött ez.a férjem azt mondja beütötte magát este de nem tudta megmondani,hogy a száját e vagy máshol agyerek meg nem mondja,de sztem ennyi idő alatt már le kellett volna mennie..amúgy azt mondja nem fáj semmi .Figyelgetem,de mivel rossz alvó sokszor fel is kel.

a pici miatt is be kell sokat menjek és így nézegetem őt is.Ha bármi gond lenne ezen kívül természetesen hívnám az ügyeletet ha pedig nem múlik de nincs más gond,felhívom a drnőt holnap.

Én nem vagyok egy orvoshoz rohangálós nagyon,mert párszor eljátszottuk már ezt és igazából semmit nem csináltak vele,csak egy tortúra volt neki..más ügyekben.

azért kérdeztem,hogy esetleg tapasztalt e már valaki ilyet?

2010. nov. 22. 00:19
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság? Remélem, minden a legnagyobb rendben!
2010. nov. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Étel allergia volt.az tuti.a doki mindenhova küldözgetett ,mert bedagadt a szája és a szeme.menjek bőrdokihoz meg szemészhez..azt sem tudják mit csináljanak ilyen eseteben.

Bár lehet sokan felelőtlennek tartanak,keresztanyám gyógyszerész őt is megkérdeztem a dologról.azt mondta szinte felesleges végig ülnöm a sort két picivel ,mert nem tudnak vele mit kezdeni a válasz úgy is az lesz ,hogy ki kell kísérletezni mitől volt.

A lényeg egész éjjel velem aludt,hogy nehogy gond legyen.Kamilla teát iszik 3dik napja,homeos szerből kapja az lium cepát és a histamint,és az apist.

+ fenistil cseppet napi 2szer-,mert tegnap vettem észre fürdés előtt,hogy csalán kiütéses is lett.Most már rendben van de kapja még sztem egy két napig ezeket.

És baromira odafigyelek mit eszik már..egyszerűen nem tudom miben bízzak.Olvasgattam a neten és döbbentem nagyokat,hogy még a liszt is színezve van,hogy szép fehér legyen.,.szval ezek után nem tudom mit mondjak és adjak neki.Hiába sütök itthon kenyeret ha már az alapanyag sz..r.Hiába veszem meg a bio dolgokat ,ki tudja ,hogy tényleg az e..egy szó mint száz elkezdtem nagyon odafigyelni,hogy ne legyen az étkezésünk se monoton,tehát minden nap más,mert eddig sok felvágottat ettünk ,sajtot ilyesmit..és persze szereti az édességet is..nah azt sem kap most..se szörpöt(piroskát)--inkább citromból csinálok neki limonádét.szval nem egyszerű,de már jól vagyunk.

Persze a férjem nem vette komolyan,pedig olyanokat olvasgattam,hogy bele is lehet ebbe halni ha valaki valamire olyan mértékben allergiás...szval vigyázzatok te is!

2010. nov. 23. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!