Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jó a derék bandázs, akinek...

Jó a derék bandázs, akinek volt/van szerette/szereti használni?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Gondolkozom rajta, hogy veszek, ugyanis egyre nehezebb gombolnom a nadrágjaimat, de kismama nadrágot még nem akarok.


2009. jan. 8. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Jó a bandázs,érdemes venni.Igaz én úgy varrattam párom anyukájával passzé anyagból,pár száz forintból megvolt.Én még a kismamanadrágra is rávettem,hogy ne fázzak.Egész télen hordtam,májusban szültem.

8 hónapos kisfiú anyukája

2009. jan. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó ötlet, lehet, hogy Én is varratok...

Köszi

2009. jan. 8. 10:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!A rendes, butikban kapható bandázs kb. 2500 ft, így én is varrattam, olyan pamut anyagot vettem,amit már eleve csőben árulnak,így csak a végét kellett összevarrni.Nagyon jó,itthon is használom,mert pl. a melegítőmet lentebb tolom,a derekamra teszem ezt és nagyon jól fogja.Sőt,amikor kimegyek, a kismamanadrágra is rá szoktam tenni,így biztos nem fázunk meg.Amíg kisebb volt a pocim,de már nem értek be a nadrágjaim,akkor is ezt használtam és tök jó volt.
2009. jan. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is használtam, pedig nyáron/ősszel kellett. Varrtam, régi passzos felsőimből - levágtam őket az ujj alatt és elvarrtam:-D

Egyszerű, olcsó így és sokszínű.

2009. jan. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szerettem hordani! Először csak a rendes nadrágokra, aztán a terhesgatyára is ráhúztam, mert akkor már hideg volt! Én nem voltam ilyen kreatív, mint az előző válaszolók, én 2500 ft-ért vettem :S
2009. jan. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!