Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van kremem a terhessegi...

Van kremem a terhessegi csikok ellen. Ezt 3x kell hasznalni? Nincs valami otthoni recept amit lehet hasznalni es nem kell boltba megvenni? Es hova kenjem? Mell, has, derek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 30. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én próbáltam sok mindent, de a mellem, fenekem, combom kirepedt, pedig azóta kenem, hogy megtudtam, hogy babóm lesz!! A pocakom, meg az oldalam nem reped, pedig azt mondják, hogy ott szokott leghamarabb!! Ez sajna ember függő, vagyis börtípus!!!

32 hetes kismami!

2008. szept. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nem akarlak elkeseríteni, de ez tipus függő, illetve én nekem a 39 héten repedt szét a hasam, és kentem magam végig

reméljük te nem jársz így

6 hetes kisfiú anyukája

2008. okt. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a sima babaolajat ajánlották a hasra és a mellre is. Nálam úgy tűnik bevált, egyenlőre nincsenek csíkjaim, bár még kialakulhatnak:)26 hetes kismami
2008. okt. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én oliva olajjal kentem, nem lettem csíkos, pedig nem minden nap jutott eszembe bekenni. Ezt sokan dícsérik is, hogy bevált nekik. De tényleg alkatfüggő is lehet, kinek reped meg a bőr.
2008. okt. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én csak az esti fürdés után szoktam bekenni a hasamat és a derekamat.

De kenheted vele a melledet, és a csípődet, combodat, fenekedet, ha ott is észlesz méretbeni változást.

23 hetes kismama

2008. okt. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekemis az extra szűz olivaolajat dicsérte az orvos mert illatanyagmentes, természetes és nem rosszabb egyik drága krémnél sem. Csak gondoljunk arra hogyha olyan a bőrtípusod úgyis szakad a bőröd, viszont nem viszket mert nem hagyja kiszáradni. 22 hetes kismami
2008. okt. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!!!!!!!Remelem nem lesz vele semmi!A borom amugy normais!Sosem szoktam kenegetni es nem szokott vele gond lenni!!!!
2008. okt. 1. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!