Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes terhesen soknak...

29 hetes terhesen soknak számít a 13 kiló súlygyarapodás?

Figyelt kérdés
A terhességemet 54 kilóval kezdtem és most 29 hetesen vagyok 67 kiló. Ez nem sok? Renszeresen eszek és nem habzsolok, még tornázok is.Mielőtt kimama lettem dohányoztam és rendszertelenül étkeztem, ez is befolyásolja a hízást?
2008. jan. 10. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhagytad a cigit, biztos jobb étvágyad van,általában a 9- 15 kg-ot tartják elfogadhatónak terhesség alatt felszedett plussz kilóknál, de ez is egyénfüggő.Lehet hogy most egy kicsit soknak tűnik, de ha nem hagyod el magad, nem lesz gond.
2008. jan. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az 54 kg nem tudom mekkora magassághoz tartozik. Ha a BMI testtömeg indexed normál volt akkor is jobban lehetne viszonyítani ha tudjuk a magasságod.

Én pl 172 cm magas vagyok, 56 kg-val kezdtem (BMI szerint a normál alsó határa) és 74 kg-ig mehetek el.

2008. jan. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nánási Tímea ***** válasza:
100%
Én mondjuk ugyanebbe a helyzetbe voltam leraktam a cigit és állandóan ettem helyette 50 kilóval kezdtem és 80 al mentem szülni annyira el voltam keseredve most egy éves a kisfiam és 45 kiló vagyok szóval akármennyit hízol hidd el le fog menni és nekem ez a második gyermekem az elsővel is visszafogytam és hozzáteszem hogy mindkettő 4 kilós baba lett !
2008. jan. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!