Olyan kérdéssel fordulok hozzátok 10.napja késika menstruációm. 6negatívteszt . Az anya tejem vissza jött 1 éves kisfiú anyukája vagyok, 1 hónapja elkezdem szedni Luxoya zsírégető kapszulát. Terhesség állhat a háttérben? Vagy a kapszula okozhatja?




válasza:Negatív a teszt, tehát nem vagy terhes.
Lehet a kapszula kavart be, de akármi is lehet. Lehet nem álltak be még a hormonjaid rendesen.
Terhességet kizárhatod.
Köszönöm szépen kicsit meg nyugtató a válaszod:)
Várok pár napot és ha még sem jonne meg ,fel keressem a dokit.




válasza:Igen, a doki felkeresés nem árthat :) Téged is jobban megnyugtat majd, mint csupán az én válaszom. :)
1#
Kapcsolódó kérdések:
Van olyan aki a terhessége alatt végzett olyan edzést amivel a zsírégetés volt a célja? Természetesen a gyerek az első nem a kinézetem, tudom lesz olyan aki egyből azt feltételezi milyen önző vagyok...
Szoptatom a kisfiam,és gyömbérteát meg zsirégető teákat ittam,mint pl a citromos-fahéjas-gyömbéres tea.Lehetséges hogy emiatt nem hizott a fiam egy hónap alatt semmit?Pedig az étvágyával nincs baj,most fél éves,és hozzátáplálást is kapott,mégsem hizott.
Mármint ha teherbe esek, és nem tudok róla.
tudom a torna csodákra képes.... 3 éves és másfél éves kisfiaink vannak. 75 kg vagyok és 65 re szeretnék újra lemenni. mindkét terhességemet 70 kg mal kezdtem, de a 65 volt a jó. ki mit szedett, vagy milyen teát ivott vagy mit csinált hogy hamarabb lemenjenek a...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




