Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallottatok már a Dianatal...

Hallottatok már a Dianatal szülészeti gélről?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?
2010. nov. 8. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Én speciel úgy gondolom, hogy feleslegesen dobtam ki az ablakon 30 ezer forintot. Bár azt nem tudom, hogy hogyan szültem volna nélküle, de borzalmasan fájdalmas és elhúzódó szülésem volt, lassan tágultam, kívül-belül sok-sok varratom volt. A második gyerkőcnél inkább kérek helyette EDA-t...
2010. nov. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is 30.000 ft volt, és 26 órát vajúdtam+2,5 óra kitolás harmadik szülésnél...

Márciusban jön négyeske, én is az epit választom inkább

2010. nov. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok: én meg már azt hittem, hogy velem van gond, hogy csodaszerrel se bírok gyorsan és könnyen szülni...
2010. nov. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

sok jót hallottam már róla. Legutóbb itt:


[link]

2010. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nahát, a 22. hozzászóló mintha pontosan az én szülésemet írta volna le! Csak nekem a Dianatal gél mellett volt így...
2010. nov. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs az offert: ez milyen gel? mit kellene hogy csinaljon??
2010. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

elvileg meggyorsítja és megkönnyíti a vajúdás folyamatát. Svájci találmány, épp ezért nem olcsó. Ez gyakorlatilag orvosi paraffin és nem a paraffint kell megfizetni a majdnem 35.000 ftos árral, hanem magát a steril eszközt, amivel feljuttatják a szülőcsatornába a paraffint.

Pesten vannak patikák ahol lehet rendelni.

2010. nov. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahha....koszonom a valaszt.


az offolo:)

2010. nov. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!