Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi a normális magzatmozgás...

Mennyi a normális magzatmozgás oránként a 35-36hétben?

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ilyen nincs. te sem mozogsz óránként 10-et. A babák alszanak is bent ugyhogy semmi nem törvényszerű főleg a mozgás. Nekem annak idején azt mondták hogy 24 óra alatt legalább 10 x érezzem.
2009. jan. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem számolni kell azt mondta a doki mert le van lassulva,de nem mondta meg hogy mennyinek kell lenni azt mondta holnap telefonon beszélünk
2009. jan. 9. 15:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenhol változó van ahol nem is kérik de hivd fel a védőnődet Ő mit mond. Nekem anno 24 óra alatt kellett 10x éreznem (5 hónapja szültem)
2009. jan. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Okés, mi számít egynek?

Ha egész nap nyűgös, és alig áll le, folyton ficereg akkor mi az egy, és mi a 10...

két napja picim majdnem egész nap mocorgott, valami nem tetszett neki... 3*nem éreztem 10percre, összesen 30perc pihit kaptam tőle 8-22óráig, akkor most háromszor mozgott? vagy számoljak le 10 rúgást és okés?

2009. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ez egy eléggé értelmetlen dolog. Én a 37. hétnél tartok, de mondhatni, hogy folyamatosan érzem a mocorgását. Meg lehet különböztetni, hogy mikor alszik , mikor nyújtózkodik vagy mocorog, esetleg rug párat. Na, az jól szokott esni:-)

Kialakul egy alvás- ébrenléti ritmus, amit ha megfigyelsz, jól el lehet különíteni.

A lényeg az, hogy ne feküdj le úgy, hogy egyáltalán nem éreztél semmilyen mozgást.

NST-n voltál már?

2009. jan. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi számít egynek? egy rúgás. szerintem egyszerű... ja a csuklás nem számít bele:-)
2009. jan. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!