Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mikor szóljak a...

Szerintetek mikor szóljak a munkahelyemen, hogy jön a második baba?

Figyelt kérdés

Passzív állományban vagyok a szülésem óta (2008.07.28.)előtte kb.másfél évet dolgoztam aktívan náluk majd táppénz stb.

Most ismét terhes vagyok, még csak 6 hetes vagyok és még múlt héten nem volt szívhang mert korán voltam köv. héten megyek vissza.A lényeg, hogy most gyesen vagyok már aug.óta és nem tudom ha lesz ha meglesz a szívhang jövőhéten szóval minden rendben akkor mikor kellene szólnom a cégemnek. Vissza már nem tudnak venni mert itt a közelünkben megszűnt a telephelyük messze van csak innét oda meg nem vennének fel. Tehát biztos nem lesz nagy öröm nekik ez a dolog. Továbbá védve vagyok egyébként így a ki rugástól terhesen?Nem akartak a gyes lejártáig elküldeni de most nem tudom mi lesz a reakció.

Nálatok hogy volt?Hogyan tovább?Mit kellene lépnem, a gyes nagyon karcsú jobb lenne talán a táppénz csak azzal meg lehet lerontanám a második gyedemet?Kicsit hosszúra sikeredett.....


2010. nov. 9. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is a második babámat várom, gyeden vagyok az elsővel. Én a 14. héten szóltam a munkahelyemen, megvártam a 12. heti ultrahangot és a kombinált teszt eredményét is. Még ráérsz bőven szólni szerintem.
2010. nov. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, várd meg a 18. heti genetikai uh-ot. Vagy előtte négyesteszt/kombinált tesztet.

A többit szakértőtől kérdezd meg, esetleg az Oeptől kérjél állásfoglalást, hogy ők mit javasolnak.

2010. nov. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi lányok, akkor még várok vele!!
2010. nov. 9. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!