Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki most kismama beoltatja...

Aki most kismama beoltatja magát infulenza ellen?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 06:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Én nem fogom. 25 hetes vagyok, a dokim mondta, hogy ha a személyes véleményére vagyok kíváncsi, akkor ne oltassam be magam. Ha az Orvosi Kamara véleménye érdekel, akkor meg igen, oltassam be. De én nem fogom, amúgy sem szoktam soha.
2010. nov. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Tavaly oltattam megam, mert a fiam még 2 hós volt ilyenkor. Most 14 hetes vagyok, most is oltatom, miért ne védeném meg a pocakomban lakót és a 14 hós fiamat? Ártani tuti nem árt, de esetleg használ (nem mintha nagyon hinnék benne). Fizetni nem kell érte, nem látom okát a nemnek, viszont látok okot az igenre. Szóval én oltatom. Nyilván nem árthat, különben nem lenne a piacon. Legfeljebb nem használ.
2010. nov. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
igen,dokim,védőnőm egyöntetű véleménye,hogy sok szövődmény megelőzhető ezáltal,főleg télen szülőknél...
2010. nov. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Igen! Tavaly ilyenkor is terhes voltam és oltattam, most is az vagyok (plusz ugye, a 7 hónapos fiam), úgyhogy most is. Amúgy SOHA nem voltam még influenzás, és lázat sem tudok felidézni az elmúlt öt évből.
2010. nov. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

"Nyilván nem árthat, különben nem lenne a piacon."


Én ebben azért nem vagyok olyan biztos.Anno egy terhességi rosszullét elleni gyógyszert fejlesztettek ki gyorsan,és végtaghiányos babókl születtek.Ki tudja milyen hatása lesz ennek a vakcinának a közeljövőben a gyerekre.Nem is hiszek a H1N1-ben mint olyanban,infulenzában meg sajnos mindig is haltak meg emberek.

Én nem oltatok.

2010. nov. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
8.59-es vagyok.Amúgy oltatnék ha pici babám lenne,és ráébeszélnének.Magamat nem féltem,csak a picurt.
2010. nov. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
annyira ellenkezőek a vélemények, hogy mivel félek az esetleges melléhatásoktól, nem oltatok. és közben drukkolok,(meg teszek is elővigyázatossági intézkedéseket) hogy influenzás se legyek. kb. 8-10 éve tuti nem voltam influenzás, remélem nem most leszek az.
2010. nov. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok vele,hogy félek,és nem oltatok.Nem dolgozok,nem vagyok tömegbe,buszon,szinte csak vizsgálatokra járok,szerintem nem vagyok veszélyeztetett ebből a szempontból.
2010. nov. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Apukám tavaly belehalt!!!!Ez nem vicc és ilyezgetés!
2010. nov. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
az oltásba, vagy az influenzába?
2010. nov. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!