Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bal oldalon nyomas koldok...

Bal oldalon nyomas koldok magassagaban, mitol lehet? 17hkm

Figyelt kérdés
Nem faj, bar eleg kellemetlen. A baba nyomhatja ki magat, vagy valamelyik testreszevel nyomhat ott? koszonom a valaszokat
2011. okt. 19. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:

A köldök magasságát elvileg a 20. héten éri el a méh, így ez nem valószínű.


Nem akarlak riogatni, nekem miómáim vannak, az okoz ilyesmit, de simán lehet, hogy Nálad valami más van.


Ha nem nagyon kellemetlen, akkor a legközelebbi orvosi vizsgálatnál kérdezz rá, 18 hetesen úgyis mész, nem?

2011. okt. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod. Eddig teljesen tunetmentes volt a terhessegem. Ez a tunet is csak ma fordult elo eloszor. Olyan mintha a baba valamelyik testreszet huzna vegig. Neha feszit. Altalaban egy ket percig tart es abbamarad, de volt hogy egy-ket masodperc volt az egesz.

Holnap megyek dokihoz, mindenkepp megkerdezem. Koszonom a valaszod.

2011. okt. 19. 12:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Még az jutott eszembe, hogy a köldök érzékeny, lehet, hogy valahogy "oda sugárzik" a mozgása a babának.


Egyébként ha miómád lenne, az sem tragédia, én a harmadik gyerekemet hordom ki így, van egy ami tojás nagyságúra is megnő. És semmi gondot nem jelent, csak nekem kellemetlen, mert a méh külsején van.


Majd írd meg mi lett!

2011. okt. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod, mindenkepp megirom mi okozhatja ezt.
2011. okt. 19. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!