Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerdán közölte a doki,31...

Szerdán közölte a doki,31 hetesen, hogy medencefekvésű a baba! Másnak megfordult utána? Ez azt jelenti, hogy faros? és ha esetleg császározni kell, akkor ugyan úgy meg kell várni a szülés beindulását?

Figyelt kérdés
2009. jan. 10. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát elég messze van még a vége.Még sokszor átfordulhat.Nekem a 36-dik hétig forgott.Csak azután állt be.Tehát ezen ne is rágodj,még megfordulhat!

Boldog babavárást!

2009. jan. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Persze, hogy meg kell várni a szülés megindulását. De még megfordulhat. Beszéld meg vele, hogy forduljon meg.

Azt nem értem, hogy ilyen jellegű kérdéseket miért itt tesztek fel, miért nem a nőgyógyászt kérdezitek. Ne haragudj nem bántásként mondom, inkább arra lennék kiváncsi, hogy ennyire nem szánnak a nőgyógyászok időt a paciensekre, hogy minden kérdést fel lehessen tenni? De a sok pénzt elkérik!

2009. jan. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem végig medencevégű a babám, tehát faros. Ez nem azt jelenti hogy nem fordul meg, de én végig még az utolsó pillanatig is reménykedem, pedig már 39+4 hetes vagyok. Sajnos nekem már nem igazán van esélyem, de neked igen!Egyébként meg kell várnom míg elindul a szülés, ha elfolyt a víz, vagy rendszeres fájásaim vannak , akkor kell bemennünk a kórházba, és műtét. Viszont ha kislányod van, akkor megpróbálják valószínűleg a természetes szülést, de nekem fiam van.

Ne aggódj, biztos megfordul.:-)

Boldog babavárást!

2009. jan. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 33 hetes vagyok korossan sok magzatvizem van, és a babám ezt ki is használja, mert minden vizsgálaton másképpen fekszik.Az orvosom is azt mondta, hogy ez igy is fog menni a szülésig.Az utolso válaszolotól kérdezném, hogy miért más a fiu mint a kislány?Ugyanis nekem is fiam lesz.Minden jót nektek!
2009. jan. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kedves 14:38-as!

Mir jelent az,hogy korosan sok magzatviz?Az mitöl van?

2009. jan. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sajnos az orvosok sem tudják megmondani, mert voltam genetikai rendelésen, ahol néztek magzati szivultrahangot meg mindenfajta szürésen,TORCH vizsgálaton,azt is megnézték, hogy a baba tud-e rendessen nyelni, de hál istenek mindent rendben találtak.Szoval azt mondják, hogy ha sok a magzatvized akkor lehetséges hogy a babával valami nincs rendben.Igy viszont hogy minden tesztem negativ lett fogalmuk sincs.A koros pedig az, hogy az átlagnál sokkal több a magzatvizem ami sajnos,de remélem nem igy lesz, korai burokrepedéshez vezethet.
2009. jan. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12:05-ös vagyok!:-) Azért más a fiú meg a lány, mert egyrészt a lányok általában kisebb súllyal születnek, másrész a fiúknak megsérülhet a nemi szerve ahogy bújik kifelé. Ezért a mai időkben már inkább a legtöbb orvos a császár mellett van abban az esetben ha faros kisfiú. Holnap után töltöm a 40.hetet, már szörnyen türelmetlen vagyok, hogy semmi jele hogy meg szeretne már születni.Ti hogy vagytok?
2009. jan. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia 09:08-as!Én vagyok az elötted író.Köszi a választ, eddig még sosem halottam erről a fiú-lány dologról.Ne aggodj, hogy még semmi jele nincs hogy a kisfiad jönni akar,nekem se volt amikor a kislányomat szültem.40+3 napra érkezet és csak akkor voltak előjelek hogy egyből 3perces fájások jöttek.Hol fogsz szülni?
2009. jan. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia!Győrben szülök. Te hol szültél?
2009. jan. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kistarcsán szültem és most is ott fogok.Az orvosod mondta hogy mostmár biztos hogy császáral szülsz?
2009. jan. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!