Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt használ/haszná...

Terhesség alatt használ/használt valaki asthmára Pulmicort Turbuhaler belégzőport? Nem árt a babának?

Figyelt kérdés
2009. jan. 10. 11:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy lehet egy érzés aluliskolázott?

De megbocsátok. Én jól érzem magam a két diplomámmal.

2009. nov. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Hahahaha. Neked???? Aki agyoniskolázottnak nevezi azt a családot ahol van a rokonságban orvos???? :-DDDDD Na ne röhögtess, ez már olyan ciki! :-DDDD
2009. nov. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Az agyoniskolázottságot képletesen értettem, mert annyira fényezed magatokat, hogy már az a ciki. De látom neked nyolc általánosod van mert még erre sem jöttél rá. Annyira belefeledkezel az utálkozásba, hogy totál baromságokat írogatsz.
2009. nov. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

Jelenleg a férjemmel a harmadik kisbabánkat várjuk, mellette mesterképzésre járok (tudod, ezt nevezik más szóval másoddiplomának, ja, de ezt te nem tudhatod :))és valóban van időm, hiszen a házimunka, egyetem, gyerekek, terhesség mellett is simán, gond nélkül zajlik az életem és még netezni is van időm mikor a kicsik alszanak vagy a férjem leveszi rólam a főzés vagy valamilyen házimunka terhét, hogy pihenhessek.

Most már közelebb jutottál a megismerésemhez, a vitát pedig nem én kezdtem, olvass nyugodtan vissza. Azzal, hogy leírom a kérdezőnek, hogy orvosként praktizáló nagybátyámék mit tanácsolnak, azzal nem kell lefikázni, hogy agyoniskolázott család stb...mert ezzel csak azok szoktak élni, akik valóban semmire nem mentek az életben.

De kétség kívül jól mulattatsz!

2009. nov. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

Most mondjam én is azt, hogy ugyanmár királylány, ki hiszi ezt el? Na de én naiv vagyok és mondjuk úgy, hogy elhiszem.

Jelenleg első kisbabámmal vagyok gyeden. Előtte (közben, utána) újságíróként dolgoztam (közönséges firkász). Kodolányit majd Bölcsészkart végeztem. A férjem szintén kétdiplomás és szerencsére ő is sokra vitte mint én, így anyagiakban nem szűkölködünk. Házvezetőnöm van mert megengedhetem magamnak és amúgy is elég nagy ez a ház. Így élhetek a munkámnak ami a hobbym is egyben és nem utolsó sorban rengeteg időm marad a gyerekre. Ezek a rövid szösszenetek engem is felettébb mulattatnak, infókat szerzek és legalább kikapcsolódom két komolyabb cikk között mint mondjuk politika vagy kulturális élet. (Amúgy írtam cikket a terhesség alatti gyógyszerhasználatról is:-))

2009. nov. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
És nem szoktam mások ócsárólásával előnyre szert tenni, mivel egy "istenverte talentum" vagyok és semmi szükségem rá.
2009. nov. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Most mi nem hihető? Hogy 3 gyermekünk lesz hamarosan? Nem mi leszünk az elsők és inkább magyarok lakják a hazánkat mint bármi más beköltöző vagy bevándorló nemzet.

Az, hogy mesterképzésre járok? Csak két év és egyáltalán nem nagy kunszt.

Azt hogy a férjem besegít? Eredetileg szakács, így tud főzni és imád segíteni itthon.

A munkája nem megterhelő mert saját cégünk van, ahol egy nap max 4 órát dolgozik. Köszönjük, anyagilag mi is jól vagyunk, bár nincs házvezetőm, sosem engedném, hogy más mossa a szennyeseimet és pakolássza a cuccaimat, mosogassa a mosatlanomat és takarítsa a ganéjomat. Ez annyira ciki lenne. De van aki szereti, én nem.

Melyik újságba írsz?

2009. nov. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

Nem is vártam más reakciót. Csupán csak első hallásra hangzik úri huncutságnak a házvezetőnő. Tulajdonképpen csak takarít. Mosni, főzni én szoktam, mivel a férjem szereti a kosztomat. Nem értem mi a ciki a saját bejáratú takarítónőben? Neki is kell valahol dolgozni. Most akkor ciki, ha elmegyek egy étterembe és kiszolgáltatom magam a pincérrel vagy főzetek a szakáccsal? Mert ez is ugyan olyan, nem ??? Apropó, mi azért nem disznóólban lakunk, hogy "ganéjozni" kelljen alólunk.

De elfogadom az effajta hozzáállást is, mivel csak nálunk magyaroknál nincs a köztudatban ez a dolog.

Amúgy egy megyei lapnál dolgozom.

2009. nov. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

Akkor nem házvezetőnőd van, hanem takarítónőd. :) Most már ezt is tudod. :)

De igen ciki, hogy a saját piszkodat mással nyalatod föl.

2009. nov. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

Igen??!! Akkor mindenki szégyelje magát, hogy a munkahelyén a napi "termést" mással nyalatja fel. Tudod ha egy okos ember hülyéskedik az még elmegy, de ha egy hülye okoskodik, na az a ciki.

Sosem fogod megérteni, mert arra vagy predesztinálva, hogy szürke kisegérként átlag hétköznapjaidat éljed.

2009. nov. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!