Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A petezsákban mikor látszódik...

A petezsákban mikor látszódik a baba?

Figyelt kérdés
Hétfőn 5,1 mm-es volt a petezsák, pénteken 8 mm. Az embriót (ahogy ők nevezik) még nem látták. Ezen a héten 5 hetes vagyok. Amúgy én vagyok aki 6 mm-es ny.hártyával esett teherbe. Csak attól félek, nehogy ne fejlődjön a petezsákban a baba, olvastam ilyenről. Volt a héten barnás folyásom, de már elmúlt mire most mentem pénteken ultrahangra.
2009. jan. 10. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
kb.6 hetesen látják.szerintem ne aggódj, azzal csak ártasz magadnak is, és a picinek is.
2009. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia,

Mikor kell visszamenned? Én hívnám a doki, ha nem kaptál utogestant, vagy duphastont.

6. héten már látszik a baba is.

2009. jan. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! A 6. héten látszódnia kell egy kis fehér foltnak a petezsákban.

Nekem sajnos a 7. héten még nem volt benne senki, de mivel a petezsák alakja szabályos volt, így kaptam még 2 hetet. De sajna akkor sem volt benne senki. :-( Így 9 hetesen befejezték a terhességet. Ne aggódj, az nem tesz jót, én nagyon sokat paráztam. Ha megint sikerül teherbe esnem, próbálok erre nagyon odafigyelni. A petezsákod szépen nő és még van időd, úgyhogy nyugi, minden oké lesz!

2009. jan. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
első kislánymnál 8.héten most csak a 9.héten látszódott
2009. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem a szikzsakban mar 5-6 hetesen latszott (Ennyire tippelte a nodoki), 2mm volt a zsak, és benne egy kis folt az embrió :)
2009. jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!