Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A petezsákban biztosan van baba?

Ketteske kérdése:

A petezsákban biztosan van baba?

Figyelt kérdés

Az UH-n azzal riogattak, hogy lehet, hogy üres, vagy halott.

5 hetes vagyok és a petezsák 2 mm.


2008. nov. 6. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Szia. Nagyon korán voltál uh-on. Majd csak 7 hetes kortól lehet látni a szívhangot is a petezsákban. De sajnos előfordul, hogy csak a petezsák növekszik baba nélkül. Én sajnos így jártam, de ez nem jelenti azt hogy nálad is baj lenne. Gondolom mondta az orvos, hogy majd 2 hét múlva menj vissza.

Üdv, 15 hetes kislány anyukája

2008. nov. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
A 2mm-es petezsák 5 hetesen tényleg kicsi, DE! Nem biztos hogy 5 hetes vagy, mert lehet később fogant! Korán voltál, 2 hét múlva menj vissza vagy ha nem bírod akkor a jövöhéten! Nagyon drukkolok, és ne aggódj, biztos ott a baba csak nagyon fiatal a terhesség!!
2008. nov. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Szia! Tényleg nagyon valószínű, hogy korán voltál és még nem is vagy 5 hetes, vagyis később fogant a baba.

Nálam 5,5 hetesen 13 mm volt a petezsák. Ha visszamész 2 hét múlva már sokkal nagyobb lesz és már lehet szívhangja is!

Ne aggódj, minden jót!

2008. nov. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
szia! 5 hetesen én is kicsinyelem a 2mm-es petezsákot...szegény barinőm járt most ugy,h üres a petezsákja..
2008. nov. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nem értem miért lettem lepontozva,5 hetes terhesen már 10mm-esnek kellene lennie a petezsáknak...
2008. nov. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A dokim hivott be ilyen korán, és nem akartam vele ellenkezni. 2 hét múlva megyek újra.
2008. nov. 7. 10:25
 7/11 anonim ***** válasza:
6 hetes terhes vagyok,ma voltam ultrahangon es a petezsakban mar ott volt az 1 cm-s picurka (2hete meg csak petezsakom volt). Szivhang is hallhato, ugyhogy szerintem menj vissza 1 v. 2 het mulva, sok sikert!
2008. nov. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én múlt héten voltam dokinál, és nekem a petezsákom, 2,5*2,3 mm volt. A dokim szerint ez kb. 2 hetes terhességnek felel meg. Az elmaradt mensesem szerint 5 hetes terhes lennék, de ez alapján 2 hetes. Szerintem, még csak te is 2 hetes körüli lehetsz, és ezért látta csak a petezsákot.

Ne aggódj, ott lesz az a baby!!

2008. nov. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
arra én is kíváncsi lennék, hogy miért a lepontozások?? ha mindenki leírja saját tapasztalatát, ami IGAZ, de esetleg nem felel meg valaki várományának, attól még nem kellene lepontozni.
2008. nov. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát, nagyon korán voltál, de legtöbbször kialakul a baba a petezsákban. Próbálj megnyugodni! A legközelebbi Uh-n biztos ott lesz a kicsi!

Én 5 hetesen és 6 naposan voltam, akkor már 3mm volt, és pulzált a szívcsöve.

2008. nov. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!