Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetesen még nincs baba a...

7hetesen még nincs baba a petezsákban aztán később mégis. El tudnak ennyire bújni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Szerintem igen! Engem januárban majdnem emiatt műtöttek meg.Az egyik UH-n volt embrió (szívhang nem),aztán 1 héttel később semmi nem látszódott.Sőt az orvos szerint a petezsákom is deformált volt.Elküldött a kórházba,de szerencsére a műtét előtt volt UH és kiderült van minden.Embrió is,szívműködés is és normális petezsák és szikhólyag.Úgyhogy nagy volt az öröm.Azóta minden rendben. Minden jót kívánok neked!

13+1hetes

2009. febr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nekem még nem látszik baba sem.
2009. febr. 12. 17:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A 7 hetet gondolom a mensi alapján mondták. Szerintem mindenféleképpen várni kellene, mert hiába is mondják, hogy mensi alapján ennyi meg ennyi idős terhes valaki, az sosem 100%!!! Csak akkor az, ha te azt mondod, hogy csak akkor voltatok együtt és az tuti 7 hét! Kicsit még várni kell, aztán ha később sincs baba, akkor kezdj aggódni! Addig is remélem előbújik! :) Minden jót!

24 hetes kismami

2009. febr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem az utolsó menses hanem uh szerint 7hetes
2009. febr. 12. 20:38
 5/5 anonim válasza:
Én is ebben a cipőben járok! Már írtam máshová is uezt: Ma voltam dokinál. Dg.:Növekvő petezsák 18x10 mm, de sem YS, sem embryocsomo nem látható. Missed ab. gyanúja merül fel. Holnap kontroll UH. A továbbiak eredménytől függően. Nagyon félek! De itt és máshol lévő válaszok tartják bennem a lelket, reménysugarak! Drukkoljatok! Én is drukkolok mindenkinek! Ha tudtok írjatok a fejleményekről! Egyfolytában böngészek! Gondolom más is!
2009. jún. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!