Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik miket esztek egész...

Kismamik miket esztek egész nap? Van valami bevállt hogy reggelire vacsira pl joghurt müzli vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ettem szinte egész nap, mikor mit. Joghurtból napi 4 lement.
2010. nov. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is állandóan nasiznék!:)

Próbálom nem édességekbe kiélni magam,inkább gyümölcsöket ropogtatok.

2010. nov. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is igy vagyok vele jó azért néha lecsúszik a puding vagy mit tudom én de én is inkább müzli joghurt vagy gyümölcs
2010. nov. 13. 14:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyümi, meg próbálok rászokni a nyers sárgarépa rágcsálásra, amit egyébként imádok, szóval, csak rá kell vegyem magam, hogy azt vegyem ki a hűtőből és hámozzam meg. Persze segít, ha nincs más a hűtőben! :) Joghurt, meg pont most kutatom, hogy milyen nasikat lehet, pl. kölesgolyó, diabetikus kekszek. A reggelim mindig is piritós mézes kenyér volt, 1000 éve, ezen nem bírok változtatni, de mondjuk ha azzal indítom a napot (kenyér+cukor) az még mindig jobb, mintha azzal zárnám.
2010. nov. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Reggelire szoktam zabpelyhet, bundáskenyeret, szendvicset, lekváros piritós, gyümölcs, joghurt, stb. (nem egyszerre persze, hanem mikor mit:)).

Ebédre nagyon változatos, attól függ, mit találok ki. Amikor nem vagyok otthon, ritkán lecsúszik egy-egy főzelék valahol.

Vacsira, ha éhesebb vagyok, akkor szendvicset szoktam sok zöldséggel. Ha nem vagyok éhes, akkor gyümölcsöt. Mindig viszek egy tálcával magamnak a hálószobába. Van, amikor fölébredek éjszaka, nem tudok elaludni és olvasok, akkor egy idő után nagyon éhes leszek és akkor mindig van gyümölcs, nem kell felkelni:)

Amúgy keveset nassolok, de akkor inkább gyümölcsöt, mert nagyon szeretem.

2010. nov. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!