Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggeli: 4 evőkanál műzli + 4...

Timido kérdése:

Reggeli: 4 evőkanál műzli + 4 evőkanál joghurt ebéd: egy teljes csirkecomb (alsófelső) kecsappal+3 répa vacsi: 2db tojás?

Figyelt kérdés

Hetente ötször járok 1-2 órára biciklizni.

Menni fog 5 kg augusztusban? 63 vagyok. cél: 55 kg


Tudtok adni tippeket?


2011. aug. 6. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem reggeli legyen: kevés müzli + főtt tojás/joghurt + 100%-os gyümölcslé, ebédre jöhet a csirke, de inkább egy kis rizzsel (a ketchupben semmi tápérték és a rizs sem annyira vészes kis adagban). Vacsora: répa mellett jöhetne egy alma/barack/szőlő/pár szem szilva stb.


Nehéz lesz 63 kilóról fogyni, erre készülj fel (feltételezem, h. nem vagy túlsúlyos, de nem írtad hány centi vagy...). Mozgásnak én a biciklizés mellett javasolnék néhány tornagyakorlatot napi fél órában (nyújtás, törzsemelés, guggolás, felülés, fekvő).


Ha túlsúlyos vagy, akkor meg hirtelen ilyen étrendbe nem lesz könnyű beleszoknod...

2011. aug. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Reggeli ok, ebédre szerintem sem ártana meg egy kis rizs, vacsi is ok, bár nyugodtan ehetsz több tojást is. Kéne még tízórai és uzsonna is. Igyál sokat, mozogj sokat. Semmi nagyontuti titok nincs benne :P 5 kg egy hónapra teljesíthető cél.
2011. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!