Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki 120kgval kezdte a...

Volt aki 120kgval kezdte a terhességet? Főleg Pajzsmirigy alulműködéses kezelteket! Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nekem azt mondta a dokim,hogy 99%ban esélyes hogy fogyni fogok nála ez a tapasztalat,de én félek hogy erre hízok.

Pajmirigy alulműködéssel kezelenk eddig már 20kg fogytam.


2009. jan. 11. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szintén pajzsmirigyre kezelnek,én 90kg-val kezdtem a terhességet,de még csak a 17.hétben vagyok,eddig 2kg-t hiztam,de nagyon félek attól,hogy mennyit fogok hizni.
2009. jan. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is alulműködik a pm-m, de "csak" 72 kg-ról indultam, most 77 kg-nál tartok. Terhesség legelején nézték a TSH-t és emelték a gyógyszeradagot. Nagyon sok kismama székrekedésre panaszkodik, nlam ilyen baj nincs:)))
2009. jan. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Engem is pajzsmirigy alulműködéssel kezelnek már kamasz korom óta. Jelenleg a 29. hétben járunk a babámmal. Príma jól vagyunk! 100 kg-ról indultam, és én is nagyon féltem, hogy mi lesz a végén. Eddig összesen 3(!) kiló plusz az egyenleg, pedig nem voltam hányós, és nem fogom magam vissza az evésben (persze nagy zabálásokra ne gondolj) sem. És élvezem, hogy még azok is, akik eddig fanyalogtak a súlyfeleslegem miatt, most ámulnak, hogy milyen jól áll a terhesség! Nagyjából úgy van, hogy pocira híztam, ott gömbölyödöm, a többi helyen (combra, oldalt, fenékre) pedig karcsúsodtam. A doki mondta, hogy a bébi éli fel a tartalékaimat. Ehhez persze kell a havonta végzett pajzsmirigy kontroll, ahol még az is megengedhető, hogy (normál T3, T4 adatok mellett) szinte eltűnt a TSH a véremből. Az adagomat ugyanis 100-ról 150-re emelték. Kívánom, hogy Te is ilyen jól érezd magad! Boldog babavárást! : )))
2009. jan. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ebben reménykedek én is hogy nem fog sok kg feljönni,eddig se voltam egy nagy evő...:D
2009. jan. 11. 15:48
 5/7 anonim ***** válasza:
sziasztok én is pm-es vagyok, én 85 kg-ról kezdem a terhességet, 8 hetes vagyok. Félek nehogy jobban elhízzak.1,5 év alatt 30 kg-t híztam a pm miatt
2009. jan. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok,én 30kg-t hiztam a pm. miatt szintén ugy 1,5év alatt.
2009. jan. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én nem tudom, hogy van-e nekem ilyen problémám, de én a terhességemet 112 kg-val kezdtem és 107 kg-nál járok a 17. héten. Szóval eddig 5 kiló mínusz és nagyon félek, hogy még nagyon sokat hízhatok.

2009. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!