Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapesten tudtok olyan...

Budapesten tudtok olyan boltot amiben kismama kabátot lehet venni?

Figyelt kérdés

Voltam kínai boltokban is,de ott a legnagyobb méret se volt már jó.... :(

Minden infót köszi!

23 hetes km


2010. nov. 14. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Pont hétvégén voltam Brendonban ott van többféle is, csak elég borsos áron... :(

Van egy pici üzlet ahol voltam is korábban... nézd meg az oldalukat: www.kismama-divat.hu (ha a webáruházra klikkelsz meg tudod nézni a termékeket külön is!)

Remélem tudtam segíteni.

30hKm

2010. nov. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
C&A
2010. nov. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
H&M-ben is van kétfajta azt hiszem.
2010. nov. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs. én se találok sehol. végül a tescoban vettem egy fölül kötős fazonút, de jóval nagyobb méretet mint amit alapból hordok. nekem is nagyon kell, hiszen 22 hetes vagyok, a legnagyobb hidegben lesz a legnagyobb a hasam.
2010. nov. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


azt hiszem valami ilyesmit vettem. látod, ott az öv alatt még tud nőni a poci, viszont amíg nincs, addig sem áll hülyén, mert meg tudod kötni és nincs olyan "zsák" hatása.

2010. nov. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm,ilyen fazonra gondoltam,de iszonyatosan drágák.... :(

Kínaiban is 8e Ft körül voltak,de nekem kicsik... :)

Még nézelődök,eddig még hordható a mostani kabátom,pár héten belül csak találok vmit... :)

Szép napot nektek.

2010. nov. 15. 11:28
 7/7 anonim ***** válasza:
ennél olcsóbban nehezen találsz, főleg ha speciálisan kismama kabátot keresel. esetleg nézz szét a vaterán, csak ott meg azért nehéz találni, mert nem tudod felpróbálni. de ott biztos van 3000 körül is, csak így kicsit zsákbamacska.
2010. nov. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!