Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem késő 8hetesen nőgyógyászho...

Nem késő 8hetesen nőgyógyászhoz menni? Napi 1kávé nem árt a babának?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 07:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
8 hetesen nem késő sőt! napi egy kávé is bőven belefér.
2010. nov. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Áááá,dehogy késő!Igyál nyugodtan kávét, semmi baja nem lesz a babádnak.Én is iszom reggel egyet, különben szét menne a fejem, úgy fájna!

20h km

2010. nov. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem késő, és nem árt:)
2010. nov. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 8 hetes elmultam amikor dokihoz mentem. Mondta, hogy semmi gond legalább az UH-on jol fogja látni.

A kávé szerintem sem árt, esetleg igyál hosszukávét vagy tejesebben igyad, ha tartasz tőle.

2010. nov. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem késő orvoshoz menni még jobb is mert legalább látja rendesen a babát.A kávé nem árt csak ne vidd túlzásba.Én is nagyon féltem mert én meg dohányoztam a terhesség elején amíg nem tudtam róla.A doki azt mondta hogy talán nem lesz baj.Egészséges 3 éves kislány anyukája.
2010. nov. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem,késő elmenni.És a kávé sem árt a babának.Nekem szinte kötelező volt a napi 1 kávé,mert alapból alacsony a vérnyomásom,és mikor abba hagytam a kávét,nagyon-nagyon-nagyon alacsony lett(70/50)úgy-hogy tuti nem árt,nyugi!
2010. nov. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem késő! Napi egy kávé bőven belefér. Nekem konkrétan ajánlotta a doki, hogy maradjon meg a napi 1 mert annyiar alacsony a vérnyomásom.
2010. nov. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem késő elmenni.

Nekem napi 2 kávét enged a dokim, mert alacsony a vérnyomásom, sőt, még egy kicsi vörösbort is ihatnék a vasárnapi ebédhez. Ne izgulj! Vitamint szedsz?

2010. nov. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen szedek vitamint,gravidát és femibiont felváltva
2010. nov. 15. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!