Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a dohányzó...

Mi a véleményetek a dohányzó kismamákról?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 11:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
az ő dolguk
2010. nov. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%

kb. annyi, hogy "no comment".


meg, hogy értem én, hogy függőséget okoz és ezért nem tudja letenni, de még a baba tervezés előtt le kéne szokni és akkor nem lenne ilyen probléma.

2010. nov. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%

Nem az ő dolguk, mert nem magukkal, hanem a babájukkal csesznek ki....

Szerintem felelőtlenek, én is dohányoztam, utolsó cigit a nőgyógyászhoz menet szívtam el...

2010. nov. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek. Aki ennyiről nem tud lemondani a babáért, annak nem kéne gyerek. Ez önzőség.
2010. nov. 15. 11:41
 5/24 anonim ***** válasza:
65%
sőt, továbbmegyek. ha emiatt lesz beteg a gyerek, azt ugye a társadalomnak kell támogatni, az egészségügy több energiát fordít rá, stb., stb. így már egyáltalán nem a magánügye és nem csak a szegény babájának a sorsa a kérdés.
2010. nov. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Elítélem őket.Persze néha jobban jár az illető ha egy szál cigit elszív mintha ideges lenne egész nap.A sógornőmmel tudok példát mondani.Ugyan úgy szívta a cigit terhessége alatt is és a gyerek asztmás lett.Amikor nagyobb volt meg folyton megégette a kicsi amikor utána kellett szaladnia.A kicsi üvöltött,ő meg belesúgta a fülébe,hogy ha nem sír kap egy csokit.Hihetetlen,de ezt csinálta/csinálja folyton.
2010. nov. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hát ez elég szomorú. Szegény babák eleve hátránnyal indulnak, és pont az tol ki velük akinek a legfontosabbnak kellene lenniük. Annyi baja lehet egy babának még akkor is ha az anyuka mindent megtesz hogy egészséges legyen a várandósság alatt. Nem tudnék nyugodtan aludni azzal a tudattal hogy rontom az esélyeit :( Persze mindenkinek szíve joga. De nagyon sajnálom szegény piciket.
2010. nov. 15. 11:58
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagy felelotlenseg.
2010. nov. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem is mondok semmit!!!


Èn is leszoktam.Ahogy a tesztemet megláttam egy szálat sem többet.Ennek már 4 éve.....

2010. nov. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
60%
Én büntetném őket, hiszen teljesen tudatosan veszélyeztetik valakinek az életét, egészségét, stb, ami tudtommal ha felnőtt - vagyis megszületett emberről van szó, büntetőjogi kategória (veszélyeztetés). Ez is az.
2010. nov. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!