Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessége alatt a folyamatos...

Terhessége alatt a folyamatos hányástól és erőlködéstől elment a babája? Lehet ez ellen tenni valamit? Valamilyen bevált "pirula" létezik ellene?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó, a férjem munkatársa és felesége így veszítette el az első babáját. Most várják a másodikat, de már 2. alkalommal kerül kórházba a folyamatos hányás miatt, nehogy ez a babó is elmenjen.

Köszi a válaszokat.


2010. nov. 16. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit tudnak tenni, kórházban nyilván infúzióval táplálják az anyát.

Nagyon nehéz lehet, de azt nem hinném, hogy a baba közvetlenül a hányás miatt ment el. Ilyen esetekben a baba elvesz minden szükséges tápanyagot az anya szervezetéből, ami sokkal inkább az anyát hozza életveszélybe, mint a babát...

2010. nov. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A hányás miatti erőlködéstől ment el a babája.
2010. nov. 16. 13:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem hinném, hogy attól ment el!Én is az első 3 hónapot végighánytam, de szó szerint reggeltől estig és rengeteget fogytam, de nem lett semmi bajunk!Itt szuszog mellettem a ma már 10 hónapos nagyfiam!
2010. nov. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos nem az erőlködéstől és hányástól ment el a baba ! Akkor én is bőven elvetélhettem volna és még sokan mások....valami más nem stimmelt nála...ettől ugyanis nem lehet elvetélni szerintem....sajnálatos hogy elment a baba :( a következővel biztos minden rendban lesz !!!!!
2010. nov. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az erőlködés közben megrepedt a burok. És az orvosok is ezt állapították meg.
2010. nov. 17. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!