Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miután leborotválom a lábam...

Miután leborotválom a lábam és a bikini vonalam mindig kiütéses leszek és viszket is, a gyantától ugyanígy. Nem létezik valami jól bevált krém ami ezt meggátolja?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 12:05
 1/4 anonim válasza:
nekem is így volt... és ha vízben borotválod a lábad nem lessz kiütéses...nekem ez bevált a bikinivonalat pedig úgy lehet megoldani hogy ha a szőr nevekedéssel megeggyező irányban borotválsz.. ezt tudom ajánlani..
2011. máj. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem az nem kiütés, hanem szőrtüsző-gyulladás. Valószínűleg nem kezelted le a borotválás/gyantázás után. Csak annyi kell, hogy behintőporozod. Vagy vannak borotválkozás utáni krémek, olajok nőknek is. Most is bekenheted ezekkel. Javít a helyzeten. Egyéb krémeket nem tudok ajánlani, mert nem nagyon volt ilyen gondom. A gyantázást is inkább kozmetikusra bízom.


manju

2011. máj. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Menj el gyógyszertár ba, ott majd tudnak ajánlani valamit, feltéve ha nem vagy túl szégyenlős XD
2011. máj. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vízben borotválom a lábam és utána kezelem szőrtüsző gyulladás csökkentő krémmel. de ez se vált be
2011. jún. 9. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!