Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Július első napjaira kiírt...

Július első napjaira kiírt kismamák, van már látható pocitok? Van vmi megosztható tapasztalat, akár a baba mozdulása, közérzet stb?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 10:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nem semmi paraméterekkel rendelkezel:):)

Minden jót Nektek!

2009. jan. 12. 11:19
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia! Na aggódj a pocid miatt,én most vagyok 23+4 és mindenki azzal cseszeget, hogy milyen kicsi a hasam "HÁT-MEKKORA-LESZ-AZ-A-GYEREK?" ,teszek rájuk az UH szerint nagyobb a koránál:)

Helga

2009. jan. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia! Én jún. 30-ra vagyok kiírva és nekem már elég rendessen látszik a pocakom.Szerdán megyünk a 16. heti ultrahangra.

14. hétig hánytam és nagyon-nagyon rosszul voltam. De elmúlt és élvezem a terhességet!!:-) Úgy éreztem, 3 nappal ezelőtt, mintha a baba rúgott volna, de ebben nem vagyok biztos, lehet, hogy beképeltem és a beleim mozogtak!:-)

Jó babavárást mindenkinek!

2009. jan. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Jó dolog a terhesség, mindegy a pocak mérete, ha nagy előzékenyebbek az emberek egy része, ha kicsi, akkor tovább lehetsz a saját régi ruháidban szépike:)


Az a fontos, hogy a picike nagyon jól érezze magát, a kismamának ne legyen baja a hátával vérnyomásával.... Szóval a nemsemmi paraméterek nem hatnak meg... Persze remélem majd visszamegy, és lesz újra szépike pocakom, bár most ennél szebb nem lehet egy nőnek:)


Még egyszer nagyon Boldog Babázást:)

Aztán majd "tali" a szülőszobán:)

2009. jan. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én július 7-re vagyok kiírva, a londoni terrortámadás évfordulójára..... Most töltöm a 15.hetet, elég alacsony vagyok és vékony/sportos testalkatú, 48kg. Még idáig SEMMIT nem híztam, de a baba jól van. Én még nem igazán éreztem őt mozogni, talán egyszer mintha behorpadt volna egy reggel a hasam a kezem alatt, mikor épp odatettem,de erre nem alapozok. Viszont amikor éreztem a babát tutira, az az volt, hogy reggel sokáig az oldalamon feküdtem, majd a hátamra fordultam, odatettem a hasam bal oldalára a kezemet és éreztem vmit kidudorodni, teniszlabda-nagyságú alapterületen, és kemény volt. Jobb oldalon tök puha volt a hasam (köldök alatt), semmi dudor. Amúgy nekem még nem nagyon látszik a hasam. Azt mondják akinek nagyon izmos a hasfala, az izmok jobban tartják a szövetet és nehezebben kezd el nőni a pocak. Nem tudom mi igaz ebből, de engem már kezd zavarni, nőhetne már gyorsabban!!!
2009. jan. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én júli 2-re vagyok kiírva, és 3,5 kg-ot híztam. Már Pulcsiban is látszik a pocim. Nekem ez nagyon tetszik:-)

Tegnapelőtt mértem, és a legnagyobb részen 86 sm a pocim. Nem férek a régi gatyókban.

Boldog babavárást!

2009. jan. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!