Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Herpesz simplex lelet! Torch...

Herpesz simplex lelet! Torch vizsgálat eredménye alapján! Mit okozhat? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A leleten ez áll:IgG 11,77 -reaktív IgM 12,03-reaktív, kontroll javasolt.

Az előző terhességem alatt is szűrettem magam végig, mert toxon még nem estem át.Így tudom, hogy a HS1 (száj)vírus bennem van, a HS2 (ez a genitális)azonban nincs.(Bár sosincs és nem is volt herpeszem)

Ezen a leleten nem vették külön a kettőt, mint a régieken, így nem tudom melyik lehet.

Az orvosommal még nem tudtam beszélni, de lehet elszaladok a házidokihoz.Azért, ha valaki tud okosat, leírhatja!

Köszi

21 km


2010. nov. 17. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem 20 hetesen Zona Zosterem (övsömöröm) volt. Állítólag ugyanaz a vírus okozza mint a herpeszt. 12 hét után nincs gond vele, de egy híres magyarországi immunológustól tudom, hogy nem okoz gondot a kisebb terhességben sem. (Sajnos már nem emlékszem a nevére, de megkeresem, ha érdekel, mert megtartottam a válaszát)

Azóta 4 éves a kisfiam.

Jó egészséget neked!

2010. nov. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Közben felhívtam a dokimat, aki biztosított, hogy ebből nem lesz bajom.A vérvételkor beteg voltam, torokgyulladásom volt, szerintem ez is bekavarhatott, bár mondom...soha semmiféle herpeszem nem volt.
2010. nov. 18. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!