Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félek bejelenteni a 2. babát...

Félek bejelenteni a 2. babát a munkahelyemen?!

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, hogy hogyan fognak reagálni. Félek, hogy nem fognak örülni neki. Volt valaki hasonló érzésekkel?
2010. nov. 17. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
én is utálom úgy általában az ilyen bejelentéseket. egyik nap elhatároztam, hogy most, nagy levegőt vettem és már túl is voltam rajta. a reakciótól meg valószínű jobban félsz, mint amilyen lesz. az én főnököm pl. teljesen higgadtan fogadta, azt mondta számított is rá valamilyen sziten
2010. nov. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én most tudtam meg hogy terhes vagyok,de már most ezen agyalok hogy hogy fogok a fönököm elé állni!!!Ez nagyon gáz,mert nincs miért félnünk ügye bár?!
2010. nov. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is féltem. Az elsőt bejelenteni. De aztán a 11. hét vége felé mégis megmondtam. Amire számítani lehetett.. főnököm kedves volt, de azt mondta, egyik szeme sír, a másik nevet. Mert hát ugye örül, hogy babánk lesz, de nem örül, mert a jobbkeze vagyok (voltam). De utána is nagyon kedvesek voltak velem, majdhogynem onnan mentem szülni (szülés előtt 3 héttel még dolgoztam).
2010. nov. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meg a családomnak nem merem felhozni a témát.Nagyon szeretnénk a lányomnak kis tesót,de anyukám még erről nem mondott semmi a húgom meg azt mondja még várjunk.Jaj bocsi elkalandoztam,szerintem is vegyél egy nagy levegőt és mond meg őszintén,hogy mi a helyzet,kirúgni biztos nem fognak,ha már rég ott vagy,a többit meg majd megoldják,az már nem a te problémád,szerintem.
2010. nov. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Emailt írjak, telefonáljak vagy személyesen menjek be nagy pocakkal?

A szabijaimat is kivenném, tuti nem fognak repdesni az örömtől.

2010. nov. 17. 14:26
 6/12 A kérdező kommentje:

1 évet dolgoztam ott, amikor várandós lettem az első babával. Sok gond volt, ezért a 9. héttől táppénz, feküdnöm kellett kórházban is.

Most eltelt közel két év gyed. Jön a 2. baba. +a bentmaradt szabikat is kivenném. Szerintetek??????

2010. nov. 17. 14:29
 7/12 anonim ***** válasza:

hát biztos nem fognak örülni, de ez legyen a legkevesebb, egyszerűen menj be sztem személyesen, és hidd el, mikor jössz kifele,mosolyogni fogsz a megkönnyebbüléstől:)

Max úgyis a hátad mögött fognak beszélni rólad, de hát gondolom erre számítasz is ha ennyire parázol.

2010. nov. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Félned nincs mitől, mert nem aszteroida közeledik a Föld felé, csak a kirúgásod, amit finoman majd racionalizálásnak neveznek, vagy ilyesminek.

Mit vesztesz? Pár hónapnyi éhbért, miközben pedig gyermeked lesz.

Örülj, hogy a szeretetnek olyan fokát fogod megismerni, amiről nem hitted hogy létezik.MÁSRÉSZT;

Amíg nem látszik rajtad, addig nem kell elmondani, utána, ha az orvosod nem bunkó, akkor kiír, (6-hónapra van joga), utána gyes miközben nem tudnak kirúgni, hanem majd 3,5 év múlva mikor visszamennél.

A gyes alatt bőven van időd másik munkát keresni, vagy újabb gyereket vállalni, ez esezben még mindig jogviszonyban leszel a munkahelyeddel, akár 6 évig is.

Amúgy a stresszelés árt a babának, és ezt nem a blikkben vagy a hölgyválaszban olvastam.

Don't worry be happy!

2010. nov. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó.Kirúgni nem hiszem, hogy kirúghatnak, hiszen babát várok.
2010. nov. 17. 14:41
 10/12 A kérdező kommentje:
Gyeden vagyok, nem kell táppénzre mennem és már hatalmas a hasam.
2010. nov. 17. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!